Каталог

Производители

 Інтернет магазин будівельних матеріалів «Кельма» це сучасно, зручно та доступно.
«Кельма» завжди поруч!
 Компанія «Кельма» є сучасним інтернетом-магазином будматеріалів, який пропонує будівельні матеріали лише перевірених виробників Ceresit, Fast, Knauf, Olympik, Caparol, Master, Baumit, Thomsit, Moment та ін.
 «Стройка століття!» - так говорять, коли йдеться про якесь грандіозне будівництву. Але для звичайної людини «будівництвом століття» може виявитися і будівництво власного будинку, неважливо яких розмірів. Адже мати власне житло, а ще побудоване власними руками (або руками професійних будівельників) – це мрія, напевно, будь-якого громадянина України.   Одними з ключових матеріалів, які представлені на нашому сайті, є матеріали для оздоблення фасаду та інтер’єру. Менеджери нашого магазина можуть запропонувати найякісніші фасадні сітки, гипсокартон в асортименті, OSB плити та інші будматеріали. Інтернет магазин будматеріалів у Києві забезпечить безперебійне постачання будматеріалів на об'єкти в Києві  за оптовими цінами, з доставкою. Так само, компанія «Кельма», пропонує Вам послуги з утеплення фасаду і стін.
 Одна з головних переваг перед конкурентами – наші фахівці. Подзвонивши нам, ви можете абсолютно безкоштовно отримати інформаційну підтримку і консультацію з вибору, розрахунку і придбанню будівельних матеріалів.
 Друга перевага – ми пропонуємо вам виконання будівельних робіт нашими професійними будівельниками які мають великий досвід. Майстер, який керує бригадою будівельників, несе відповідальність за виконану роботу, якість і терміни.
 Наш магазин проводить постачання лише якісних матеріалів для будівництва, у нас є всі необхідні сертифікати. Виконуючи будівельні роботи, ми надаємо гарантії, укладаємо договір про виконання робіт. Якщо ви звертаєтеся в наш інтернет-магазин, ми гарантовано надаємо вам відмінний результат у вигляді красивого, теплого і надійного будинку. Наші менеджери готові відповісти на всі Ваші питання. Завжди раді співпраці!
Компанія «Кельма» це продаж будівельних матеріалів і будівельні роботи в м. Київ, Київська обл, Олександрівка, Боярка, Білогородка, Бориспіль, Бровари, Гора, Гнідин, Ірпінь, Козин, Княжичі, Канів, Українка, Конча Заспа, Миронівка, Кагарлик, Богуслав, Вишеньки, Вишневий, Ревне, Стоянка, Петрівці, Петрівське, Пуща Водиця, Хотов, Забір’я, Процев, Александрівка, Ревне.
Корзина  

Нет товаров

Доставка 0,00 грн
Всего 0,00 грн

Оформить

Строительные работы

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика