Каталог

Производители

CT 54 SILICATE AERO Силикатная щелочестойкая краска фасадная

CT 54 SILICATE AERO Силикатная щелочестойкая краска фасадная

Паропроницаемая, щелочестойкая, гидрофобная, атмосферостойкая фасадная краска для окрашивания минеральных поверхностей внутри и снаружи зданий.

Подробнее


2 640,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit СТ 54 призначена для фарбування мінеральних по-верхонь (бетонних, цегляних, цементно-піщаних, в тому чис-лі раніше пофарбованих водно-дисперсійними чи алкідними фарбами) всередині та зовні будівель та споруд. Рекоменду-ється для фарбування систем фасадної теплоізоляції (з міне-раловатним або пінополістирольним утеплювачем). Витри-мує інтенсивне, багаторазове миття, може застосовуватись у приміщеннях, де необхідне довговічне, зносостійке фар-бувальне покриття (місця загального користування, розва-жальні центри, сходові клітки, фойє, паркінги, гаражі, офісні приміщення, громадські заклади тощо).

Окрім вищевикладеної інформації, під час фарбування слід керуватися чинними нормативними документами. У разі ви-користання фарби в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника. При фарбуванні зовнішніх поверхонь необхід-но запобігати дії прямих сонячних променів. Свіжонанесену фарбу протягом 12 годин захищати від дощу.

ВИКОНАННЯ РОБІТФарбу перед застосуванням ретельно перемішати протягом 2 хвилин. Фарбу наносять будівельним пензлем або валиком у два шари. Для першого шару в фарбу рекомендується до-дати до 10% води від об’єму фарби та ретельно перемішати. Під час нанесення фінішного шару фарбу розводити не реко-мендується. Залежно від температури навколишнього сере-довища і вологості повітря наступний шар наноситься через 4–6 годин. Переривати або завершувати роботи необхідно в кутах або в межах архітектурних елементів поверхні фаса-ду. Не дозволяється використання ємностей та інструментів, що іржавіють. Одразу після роботи інструмент промити во-дою. Після висихання фарба може бути видалена механічним способом або за допомогою органічних розчинників. ПРИМІТКИРоботи потрібно виконувати за температури основи від +5 °С до +30 °C і відносної вологості повітря не вище 80%. Усі вище-викладені рекомендації ефективні за температури +20 ± 2 °С і відносної вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час ви-сихання фарби може змінитися. Для збереження рівномір-ності кольору рекомендується тонувати фарбу однієї партії, вказаної на упаковці. За наявності тонованої фарби з різних партій її рекомендується змішати. Час твердіння фарби зале-жить від вологості та температури поверхні та повітря. Зберігати в місцях, недосяжних для дітей. Під час роботи користуватися захисними рукавичками. Уникати потрапляння в очі. У разі потрапляння в очі негайно промити водою.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Склад:

дисперсія на основі синтетичних смолГустина:

близько 1,5 кг/л

Температура основи при застосуванні: від +2 °С до +30 °С

Витрата при одношаровому нанесенні:

- для вбирних поверхонь: 5–8 м2

- для невбирних поверхонь: 9–11 м2

Технічні характеристики, наведені в таблиці, довідкові й не можуть бути підставою для претензій. Продукція торгової марки Ceresit постійно вдоско-налюється. З цієї причини технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього сповіщення.ТУ У В.2.7-24.3-21685172-006:2009

На данный момент комментариев нет.Корзина  

Нет товаров

Доставка 0,00 грн
Всего 0,00 грн

Оформить

Строительные работы

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика