Каталог

Виробники

Двокомпонентний поліуретановий клей Thomsit R 710 10 кг

Двокомпонентний поліуретановий клей Thomsit R 710 10 кг


5 610,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Поліуретановий клей Thomsit R 710 призначений для високоміцного приклеювання каучукових та ПВХ плиток, бетону, кераміки, фаянсу, металу, стиропора, дерева тощо матеріалів, як при внутрішніх, так і при зовнішніх роботах. Клейові з'єднання можуть експлуатуватися в умовах високих механічних навантажень та постійної вологості (проте наявність вологи з боку основи не допускається).

Клей Thomsit R 710 застосовується при влаштуванні промислових підлог (в т. ч. у приміщеннях з вилочними навантажувачами), а також при укладанні покриттів у спортивних спорудах. Клей Thomsit R 710 застосовується також при монтажі фальшпідлог для кріплення металевої опорної конструкції до основи. Перед укладанням каучукових та ПВХ покриттів рекомендується зробити пробне приклеювання.

Для інших видів покриття для підлоги рекомендується застосовувати клеї Thomsit інших марок.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001. клеяк  основи (мастик, клеїв, масел тощо). Основу слід ретельно очистити від пилу за допомогою пилососа.

При необхідності, перед укладанням підлогового покриття основу вирівнюють відповідною сумішшю, що вирівнює Thomsit.

Безпосередньо перед укладанням покриття для підлоги необхідно перевірити вологість основи.

Вологість основи не повинна перевищувати: - 3% CM - для бетонних основ; - 2% CM - для цементно-піщаних основ.

При зовнішніх роботах необхідно забезпечити відсутність доступу капілярної вологи до покриття з боку основи за допомогою обробки його поверхні основи епоксидною ґрунтовкою Thomsit R 755 .

Виконання робіт

Обидва компоненти клею Thomsit R 710 поставляються в одній двосекційній ємності (у нижній секції знаходиться смола, у верхній - затверджувач). Смола змішується з затверджувачем у співвідношенні 4,5:1 за масою. Затверджувач вводять у смолу і ретельно (протягом не менше 2-х хвилин) перемішують до отримання однорідної сірої маси за допомогою електричного міксера і наносять на основу за допомогою зубчастого шпателя.

Час споживання клею (при +20°C) становить 20–25 хвилин з моменту приготування. Клей отверждается приблизно 5 годин після приготування. Через 8 годин він уже здатний витримувати повне механічне навантаження, а через 7 діб – хімічне.

При укладанні полівінілхлоридних (ПВХ) та каучукових плиток з гладкою зворотною поверхнею, що мають товщину не більше 2,5 мм, слід користуватися зубчастими шпателями А2 або А3.

При укладанні каучукових та інших плиток, що мають товщину понад 2,5 мм, залежно від структури зворотної поверхні покриття слід користуватися зубчастими шпателями В1, В2, В3 або С1.

Якщо покриття буде експлуатуватися в умовах підвищених навантажень (наприклад, в кухнях громадського харчування або промислових мийках), клей Thomsit R 710 рекомендується наносити на обидві поверхні, що склеюються.

При необхідності, для забезпечення рівномірного приклеювання допускається відразу після укладання відокремити покриття від основи, нанести додаткову кількість клею в потрібне місце і повторно з'єднати поверхні, що склеюються.

Протягом перших кількох годин після укладання покриття необхідно притиснути до основи (наприклад, за допомогою важких притискних роликів) для підвищення його стійкості до максимальних навантажень.

При монтажі фальшпідлог з інтегрованими кабельними каналами клей Thomsit R 710 наносять на всю поверхню основи, до якої кріпиться фальшпідлога, суцільним тонким шаром з метою запобігання його пилу. Інструмент необхідно очистити від залишків клею одразу після закінчення роботи з ним. Затверділі залишки клею можна видалити лише механічно.

Примітка

Клей Thomsit R 710 слід застосовувати при температурі основи навколишнього повітря від +15°C до +30°C та відносної вологості повітря не вище 75%. Всі викладені вище рекомендації правильні при температурі +20°C і відносній вологості повітря 55%. Час затвердіння клею залежить від температури та вологості основи.

Перед укладанням підлогових покриттів на стяжки, що обігріваються, підігрів повинен працювати не менше 10 днів. У період нанесення та висихання клею температура основи повинна підтримуватись на рівні +18°C. Температура повинна зберігатися на цьому рівні як мінімум протягом 3 днів після укладання покриття.

У період затвердіння клею покладене покриття слід оберігати від прямих сонячних променів.

Під час роботи з клеєм необхідно провітрювати приміщення або використовувати захисні засоби для органів дихання.

Слід уникати потрапляння клею на шкіру!

Клей слід зберігати у герметично закритій тарі, у недоступному для дітей місці! Залишки клею не можна зливати у каналізацію!

Технічні характеристики

 

Склад Thomsit R 710 : Комп. А: сополімер складних ефірів з багатоатомними спиртами / Комп. В: діізоціанат
Щільність: Комп. А: прибл. 1,45 кг/л / Комп. В: прибл. 1,2 кг/л
Колір: Комп. А: сірий / Комп. Темно-коричневий
Фізичний стан: Комп. А: паста/комп. Питання: рідина
Співвідношення компонентів зазначено на упаковці
Час витримки перед укладанням покриття не потрібно
Час споживання: 20–25 хвилин
Час затвердіння: бл. 5 годин
Можливість сприймати повне механічне навантаження: через 8 годин
Можливість сприймати повне хімічне навантаження: через 7 діб
Опір відшарування: не менше 1,0 Н/мм
Межа міцності при зрушенні не менше 0,3 Н/мм2
Температура транспортування та зберігання від 0°C до +50°C
Температура застосування від +15°C до +30°C
Температура експлуатації від -20°C до +80°C
Водостійкість: водостійкий
Витрата Thomsit R 710 при нанесенні шпателем А2 або А3: бл. 300 г/м2
Витрата Thomsit R 710 при нанесенні шпателем В: бл. 400 г/м2
Витрата Thomsit R 710 при нанесенні шпателем В2: бл. 600 г/м2
Витрата Thomsit R 710 при нанесенні шпателем В3: бл. 800 г/м2
Витрата Thomsit R 710 при нанесенні шпателем С1: бл. 1200 г/м2
Витрата Thomsit R 710 при монтажі фальш-підлог: бл. 700 г/м2

Рекомендації

Крім вищенаведеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися загальними інструкціями щодо укладання підлогових покриттів та рекомендаціями їх виробника.

Виробник не несе відповідальності за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його застосування в цілях та умовах, не передбачених цим технічним описом.

При сумніві щодо правильності конкретного застосування матеріалу слід випробувати його самостійно або проконсультуватися з виробником.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, у сухому прохолодному місці – близько 12 місяців від дня виготовлення. Транспортування та зберігання клею допускається за температури не нижче 0°C.

Утилізація

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Пакування утилізувати як побутові відходи.

Упаковка

Клей Thomsit R 710 поставляється у двосекційних металевих ємностях по 6 кг, 10 кг, 30 + 6 кг.

Типи шпателів

Глибина зубця: 1,65мм. Ширина зубця: 1,50 мм. Ширина вершини зубця: 10,50 мм.

Глибина зубця: 1,65 мм Ширина зубця: 1,80 мм Ширина вершини зубця: 1,20 мм
Глибина зубця: 2.10 мм Ширина зубця: 2.30 мм Ширина вершини зубця: 2.70 мм
Глибина зубця: 2.70 мм Ширина зубця: 2.90 мм Ширина вершини зубця: 2.10 мм
Глибина зубця: 3,40 мм Ширина зубця: 3,60 мм Ширина вершини зубця: 3,40 мм
Глибина зубця: 4,00 мм Ширина зубця: 4,00 мм Ширина вершини зубця: 4,00 мм

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність продукту Thomsit R 710 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання продукту, а також за його застосування в інших цілях та в умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика