Каталог

Виробники

Поліуретанове покриття для промислової підлоги всередині приміщень Ceresit CF 95 А+Б

Поліуретанове покриття для промислової підлоги всередині приміщень Ceresit CF 95 А+Б


7 595,46 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Двокомпонентне поліуретанове покриття Ceresit CF 95 призначене для влаштування покриттів підлог у виробничих, складських і допоміжних приміщеннях (включаючи хімічну промисловість), авіаційних ангарах тощо. інтенсивності механічних навантажень та великої інтенсивності впливу води.

Підготовка основи

Поліуретанове покриття, що самовирівнюється, служить основою для нанесення фінішного покриття Ceresit CF 95 , повинно бути очищене від пилу, бруду, масляних, бітумних та інших плям, що знижують адгезію. Основа під укладання поліуретанових покриттів повинна відповідати таким вимогам:

  • міцність на стиск не менше 25 МПа;
  • когезійна міцність поверхневого шару не менше 1 МПа;
  • вологість не більше 5%;
  • на поверхні та в структурі матеріалу основи не повинні бути присутні речовини, здатні знизити адгезію покриття (жир, бітум, олії, віск та ін.);
  • поверхня основи має бути чистою.

Забруднені ділянки основи необхідно видалити механічним шляхом та закласти за допомогою суміші Ceresit CN 83 з додаванням 3–4% емульсії Ceresit CC 83 . Перед укладанням суміші поверхня ділянки обробляється ґрунтовкою Ceresit CТ 17 . Тріщини в основі необхідно розшити, загрунтувати та зашити тим самим складом або сумішшю Thomsit RS 88 . Якщо поверхня бетонної або цементно-піщаної основи не відповідає переліченим вимогам, її необхідно відфрезерувати.

Якщо ж поверхня нерівна і має значні відхилення по горизонталі, вона може бути вирівняна за допомогою самовирівнювальної суміші Thomsit DX (всередині приміщень).

Виконання робіт

Поліуретанове покриття Ceresit CF 95 поставляється у вигляді двох компонентів, кожен в окремій ємності.

Компонент А (основний) та В (затверджувач) перед застосуванням необхідно змішати у співвідношенні 10:4 по масі та перемішати за допомогою електроміксера до отримання однорідної маси. Отриманий після змішування склад можна наносити за допомогою шпателя. Поверхню свіжоукладеного складу необхідно захищати від дії води протягом 8–10 годин.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°C до +30°C. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20°C і відносній вологості повітря 80%. В інших умовах технологічні параметри поліуретанового покриття можуть змінюватись.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами щодо влаштування поліуретанових покриттів підлог. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил викладених у цьому технічному листі. У разі сумніву необхідно самостійно випробувати матеріал або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, в сухих умовах при температурі від +5°C – не менше 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Упаковка

Поліуретанове покриття Ceresit CF 95 фасується: компонент А – у металевих банках по 12 кг, компонент В – у металевих банках по 4,8 кг.

Технічні характеристики

Склад: затверджувач на полімерній основі. Основний компонент складається з суміші простого поліефіру та поліефірної смоли, пігментів та наповнювачів.
Колір: Палітра RAL
Пропорція змішування: компонент А:В = 10:4
Час споживання, +30°С: близько 20 хвилин
Час споживання, +20°С: близько 25 хвилин
Час споживання, +10°С: близько 35 хвилин
Температура основи: від +5°С до +30°С
Висихання при вологості 60% та температурі +23°С: 5–6 годин
Твердість за Гербертом: 105 сек. (через 10 днів)
Витрата: 0,25 кг/м2

 

Щільність (+25°С): матове напівматове глянцеве
Основний компонент: 1,13 г/см3 1,10 г/см3 1,10 г/см3
Сумішка: 1,14 г/см3 1,15 г/см3 1,16 г/см3
В'язкість (+25°С): матове напівматове глянцеве
Основний компонент: 28 сек. 21 сек. 15 сек.
Сумішка: 30 сек. 23 сек. 20 сек.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність поліуретанового покриття Ceresit CF 95 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання ґрунтовки, а також за її застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика