Каталог

Виробники

Еластичне поліуретанове покриття, що самовирівнюється Ceresit CF 93

Еластичне поліуретанове покриття, що самовирівнюється Ceresit CF 93


6 433,62 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Еластичне самовирівнююче поліуретанове покриття Ceresit CF 93 в основному застосовується на гумових килимках, ізольованих еластичним поліуретановим заповнювачем пор гумових килимків Ceresit CF 90 . Завдяки підвищеній розтіканості має властивості, що самовирівнюються, забезпечується рівна гладка поверхня. Ефективний для влаштування підлогових покриттів у спортивних залах, наприклад, у залах для гри в баскетбол, гандбол, волейбол та ін. схожих ігор, у спортивному залі з мінеральних та органічних основ.

Підготовка основи

Гумові килимки заводського виготовлення або покриття, виготовлені з полімерних паст, наповнених легкою крихтою з поліетилену, поліпропілену, дієнового мономеру та ін. Еластичних композицій необхідно очищати від пилу, бруду, жирних речовин. Пропилососити та просушити. Потім наноситься еластичний поліуретановий заповнювач пір у гумових спортивних килимках Ceresit CF 90.

Виконання робіт

Поліуретанове покриття Ceresit CF 93 поставляється у вигляді двох компонентів, кожен в окремій ємності. Компонент А (основний) та Б (затверджувач) перед застосуванням необхідно ретельно перемішати за допомогою електроміксера до отримання однорідної маси. При цьому вміст ємності Б повністю переливають у ємність А. Приготовлена суміш наноситься на поверхню килимка за допомогою кельми або шпателя. Наносити слід рівномірним шаром, без розривів з необхідною витратою за один-два прийоми. Нанесене покриття необхідно захищати від попадання води протягом 8-10 годин. Готову суміш необхідно використовувати протягом терміну життєздатності, інакше відбудеться незворотний процес затвердіння продукту. Усі інструменти відразу після використання необхідно очистити.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°C до +30°C. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20°C і відносній вологості повітря 80%. В інших умовах технологічні параметри поліуретанового покриття можуть змінюватись.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами щодо влаштування поліуретанових покриттів підлоги.

Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу для інших цілей необхідно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Роботи з нанесення необхідно виконувати з дотриманням правил техніки безпеки та застосуванням індивідуальних засобів захисту – спецодягу (комбінезон), рукавичок та захисних окулярів. При роботі необхідно берегти очі та шкіру.

Зберігання

У фірмовому герметичному впакуванні в сухих приміщеннях при температурі не вище +35°С – не більше 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Бережіть від заморожування!

Упаковка

Поліуретановий наповнювач Ceresit CF 93 фасується в металеві відра: компонент А – 16 кг та компонент Б – 4 кг.

Технічні характеристики

Склад: основний компонент складається з суміші поліефіру та поліефірної смоли, барвників та заповнювачів. Затверджувач складається з полімерного МДІ з низьким тиском пари
Колір: основні кольори – по RAL
Щільність
Щільність компонент А: 1,50 ± 0,06 г/см3
Щільність суміші: 1,40±0,06 г/см3
Пропорція змішування: компонент А:Б = 4:1 (за вагою)
Температура основи: від +5°С до +30°С
Життєздатність: 45±5 хвилин
Висихання: 6–10 годин
Твердість по Шору (D): 85±5 (через 24 години)
В'язкість
В'язкість компонента А: 3200 ± 800 mPas
В'язкість компонентів B: 210 ± 30 mPas
В'язкість суміш: 1400 ± 300 mPas
Відносне подовження під час розриву: 154%
Межа міцності при розриві: 16,5 Н/мм2
Повне затвердіння: через 7 днів
Витрата: 1,4 кг/м2 на 1 мм товщини шару. Рекомендована товщина 2 мм

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність поліуретанового покриття Ceresit CF 93 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання ґрунтовки, а також за її застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика