Каталог

Виробники

Антистатичне епоксидне покриття, що самовирівнюється, для промислових підлог Ceresit CF 99

Антистатичне епоксидне покриття, що самовирівнюється, для промислових підлог Ceresit CF 99


7 530,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Епоксидне самовирівнювальне покриття для промислових підлог Ceresit CF 99 – це двокомпонентне електропровідне самовирівнювальне покриття на основі епоксидної смоли без вмісту розчинника. Має високу адгезію до бетону по загрунтованій поверхні (наприклад, за допомогою ґрунтовки Ceresit CF 87 ). Покриття на основі Ceresit CF 99 має високу стійкість до впливу хімічних речовин, а також антистатичні властивості. Електропровідні властивості покриття дозволяють знімати статичні заряди з поверхні. Характеристики міцності покриття забезпечують стійкість до стирання і впливу механічних навантажень.

Покриття застосовується у всіх приміщеннях, до яких висуваються вимоги з електростатики – це заводи з виробництва електричних та електронних приладів, ангари для літаків, автомобілебудівні заводи, медичні діагностичні та операційні приміщення, художні майстерні, а також інші приміщення промислового та громадського призначення, склади, торгові зали та ін. Ceresit CF 99 наноситься на міцні бетонні основи, основи з природного каменю та ін. матеріали з високою міцністю.

Підготовка основи

Неміцні ділянки основи необхідно видалити та закласти ремонтною сумішшю, жирні плями та інші забруднення також повинні бути видалені. Потім вся поверхня обробляється ґрунтовкою Ceresit CF 87 . Вологість матеріалу основи повинна бути не більше ніж 5%, а температура поверхні не менше +3°С.

На оброблену ґрунтовкою поверхню укладають мідні стрічки, утворюючи решітку 0,5х0,5 м. Усі стрічки повинні стикатися одна з одною, щоб забезпечити ефективне електричне з'єднання. Один кінець мідної стрічки приєднують до лінії заземлення.

Міцність основи має бути не менше 25 МПа, а когезійна міцність поверхневого шару не менше 1,5 МПа.

Виконання робіт

Ceresit CF 99 поставляється у трьох окремих банках. Затверджувач (В) повністю виливають у банку з основним компонентом (А). Змішування двох компонентів можна проводити за допомогою електричного міксера, наприклад, мішалки, прикріпленої до перфоратора. Після отримання однорідної маси суміш додають кварцовий пісок (С) і ретельно перемішують. Матеріал наносять за допомогою зубчастого шпателя. Після нанесення покриття на поверхню по ньому необхідно пройтися голчастим валиком, щоб видалити бульбашки повітря та допомогти вирівнювати. Оброблену поверхню необхідно захищати від попадання води не менше 8–10 годин.

Якщо планується наносити кілька шарів Ceresit CF 99, між нанесенням шарів витримують час від 6 до 24 годин. У випадку, якщо технологічна перерва перевищила 24 години, поверхні надають шорсткості шляхом зачистки наждачним папером або абразивною губкою.

Примітка

Готову суміш необхідно використовувати протягом терміну життєздатності, інакше відбудеться незворотний процес затвердіння продукту. Усі інструменти відразу після використання необхідно очистити. Рекомендується використовувати захисні рукавиці.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами щодо влаштування епоксидних покриттів підлог. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі сумніву необхідно самостійно випробувати матеріал або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, в сухих умовах при температурі від +5°С – не більше 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Упаковка

Епоксидне покриття Ceresit CF 99 випускається: компонент А у металевих банках по 48 кг, компонент В – по 12 кг, компонент С – по 40 кг.

Технічні характеристики

Колір: більшість сірих кольорів, кілька особливих кольорів
Пропорція змішування: поставляється у 3 компонентах; А/В/С = 48/12/40
Життєздатність: 35±5 хвилин
Затвердіння: залежно від відносної вологості та температури – 12 годин для технологічного пересування, повне затвердіння через 7 днів
Твердість по Шору (D): 85±5
Щільність суміші (+23°С): 1,80±0,05 г/см3
Термостійкість: вологі умови – 80°С, сухі умови – 120°С
Електропровідність: 106 Ом
Міцність на стиснення: 40–45 Н/мм2
Міцність на розрив: 15–20 Н/мм2
Відносне подовження: 0,8-1,0%
Міцність на вигин: 10–12 Н/мм2
Е-модуль: 18–20 Н/мм2
Зносостійкість: 30 Табер
Витрата: 1,80 кг/м2 на 1 мм
(рекомендована товщина 2 мм)

Стійкість до впливу хімічних речовин

Хімічний продуктСтійкість
Сірчана кислота (10%) 3
Сірчана кислота (20%) 3
Соляна кислота (10%) 3
Соляна кислота (20%) 3
Азотна кислота (10%) 3
Азотна кислота (20%) 3
Оцтова кислота (10%) 2
Оцтова кислота (20%) 1
Мурашина кислота (10%) 2-1
Мурашина кислота (20%) 1
Молочна кислота (10%) 2-1
Молочна кислота (10%) 1
Ксилол 3
Бензин-розчинник 2
Етанол 2

Позначення:

  • 3 – стійке
  • 2 – обмежено стійке
  • 1 – нестійке

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність епоксидного покриття Ceresit CF 99 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика