Каталог

Виробники

Гідроізоляційна плівка, що самоклеїться Ceresit BT 12

Гідроізоляційна плівка, що самоклеїться Ceresit BT 12


2 400,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit BT 12 завжди застосовується з боку дії води при гідроізоляції :

  • фундаментів та несучих стін будівель, балконів, терас, плоских дахів гаражів та підлог, що експлуатуються у вологих умовах;
  • вертикальних та горизонтальних поверхонь будівель від впливу ґрунтових вод, що не чинять тиску.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87. Основа повинна бути сухою та міцною без видимих руйнувань. Мінеральну основу слід заґрунтувати Ceresit BT 26 . Грунтування металевих та пластмасових основ не обов'язкове.

Ceresit BT 12 наклеюється на висохлий, затверділий шар грунтовки. Перевірити надійність зчеплення шару грунтовки можна за допомогою смужки Ceresit BT 12: смужка плівки наклеюється на загрунтовану поверхню і відривається. Якщо відрив відбувається із докладанням зусиль, то зчеплення плівки з поверхнею вважається достатнім. Ceresit BT 12 не можна наклеювати на загрунтовану поверхню, на якій утворився іній або крига. Якщо поверхня мокра, її необхідно просушити або почекати, доки вона висохне.

Виконання робіт

Смуги плівки нарізати на дошці за допомогою гострого ножа та знову скачати в рулони. Робота з гідроізоляції за допомогою плівки Ceresit BT 12 починається з влаштування гідроізоляції кутових частин будівлі, примикань та ребер. На всі кутові частини (внутрішні та зовнішні) наклеюють вирізані шматки плівки, відповідно до вказівок, наведених на малюнках усередині упаковки.

Смуги плівки наклеюються на підготовлену основу після видалення з плівки антиадгезійного шару паперу. На стінки гідроізоляційна плівка наклеюється вертикально зверху вниз. Технологію виконання робіт з наклеювання наведено на малюнках усередині упаковки.

При гідроізоляції поверхонь над житловими приміщеннями рекомендується наносити 2 шари плівки Ceresit BT 12 .

На вертикальних поверхнях верхній край плівки слід закріпити механічним способом за допомогою кріпильних металевих смуг. Верхній край ізоляції над смужкою кріплення слід обробити мастикою Ceresit CP 43 . Якщо гідроізоляційна плівка закінчується нижче за проектний рівень поверху, слід також забезпечити гідроізоляцію кріпильної смуги.

Необхідно стежити за тим, щоб плівка Ceresit BT 12 не пошкоджувалася при укладанні дренажних плит або волокон, які необхідно укладати таким чином, щоб не сталося їхнього обвалу при засипанні ґрунту. Після закінчення гідроізоляційних робіт котлован має бути засипаний протягом 72 годин.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°C до +30°C та відносній вологості повітря не більше 80%. При виконанні зовнішніх робіт слід уникати нанесення плівки на поверхні, що сильно обігріваються, наприклад, поверхні, що знаходяться безпосередньо під впливом прямих сонячних променів. Температура плівки в момент її наклеювання повинна бути від +10°C до +20°C. Не допускати попадання вологи під ізолюючий шар. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +23°C і відносній вологості повітря 50%. В інших умовах технологічні параметри можуть змінюватись.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

Рулони Ceresit BT 12 транспортуються та зберігаються у вертикальному положенні, оберігаючи від перегину, підвищених температур та вологості. У герметичній фірмовій упаковці, в сухих приміщеннях – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Упаковка

Гідроізоляційна плівка Ceresit BT 12 смотана в рулони 25 м х 1 м, упаковані в картон.

Технічні характеристики

Склад: міцна на розрив подвійна плівка, що ламінує, з бітумно-каучуковим липким шаром
Колір: чорно-сірий
Здатність перекривати тріщини: більше 5 мм при 2 мм зміщення кромки
Проникність для водяної пари: близько 0,39 г/м2d
Водонепроникність: більше 4 бар/24 години
Термостійкість: клас В2

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Ceresit BT 12 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, застосування, які наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика