Каталог

Виробники

Шпаклівка фасадна фінішна світло-сіра Ceresit CT 225

Шпаклівка фасадна фінішна світло-сіра Ceresit CT 225

Ціна грн; 225,54 дрібний опт від 6 шт.

Докладніше


600,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Розчинна суміш для підготовки основ під оздоблення всередині та зовні будівель, оздоблення фасадів та інтер'єрів.

Властивості

  • зручна у застосуванні
  • для робіт всередині та зовні будівель
  • висока адгезія до мінеральних основ
  • армована мікроволокнами
  • водостійка
  • морозостійка
  • екологічно безпечна
  • товщина шару за одне нанесення до 3 мм (шпаклювання), до 5 мм (оздоблення - набризк)

Область застосування

Шпаклівка Ceresit CT 225 призначена для підготовки бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних основ під оздоблення всередині та зовні будівель. Ефективна при ремонті тріщин, раковин, виїмок та інших дефектів на поверхні основ глибиною до 3 мм.

Рекомендується для обробки фасадів та інтер'єрів зі створенням різних фактур.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням розчинної суміші основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Усі нерівності та неміцні ділянки основи слід видалити. Підстави з елементами біологічної корозії обробити спеціальним складом Ceresit CT 99 або видалити механічним шляхом.

Поверхню очищеної основи необхідно зволожити. Підстави з гарним водопоглинанням (комірчастий бетон, цегла та інші основи такого типу) слід зволожити за 2-3 рази.

Не міцні підстави заґрунтувати ґрунтовкою Ceresit CT 17 та витримати не менше 4 годин.

Виконання робіт

Суху суміш зачинити чистою водою (температура води від +15°C до +20°C) з розрахунку 0,35 - 0,37 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або за допомогою мішалки. Потім розчинна суміш витримується 5 хвилин, після чого перемішується знову. Використання розчинової суміші можливе протягом 1 години. Ceresit CT 225 наноситься за допомогою нержавіючого шпателя, терки або напівтерка та ін інструментів. Розчинну суміш слід наносити на поверхню до отримання необхідної товщини. Максимальна товщина шару шпаклівки не повинна перевищувати 3 мм за одне нанесення, а оздоблювального - до 5 мм.

За нормальних кліматичних умов (температура +20°C та відносна вологість повітря 60%) до шліфування (за потребою) можна приступити через 24 години, забарвлення, нанесення декоративних покриттів на водній основі можна приступити через 72 години.

>

Примітка

Суміш містить армуючі мікроволокна, і досягти рівномірного розподілу волокон у розчинній суміші при замішуванні великої кількості найбільш ефективно за допомогою низькообертового дриля з насадкою.

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°C до +30°C. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20°C і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання та окоркування може змінитися. Суміш містить цемент і вапно, при взаємодії з водою настає лужна реакція, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру. У разі потрапляння розчинної суміші в очі негайно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Забороняється змішувати з іншими наповнювачами, заповнювачами та в'язкими.

Рекомендації

Для приготування розчинної суміші використовувати дриль з оборотами не більше 600 об/хв з метою уникнення аерації розчинної суміші.

У період висихання та схоплювання розчинної суміші, її необхідно оберігати від прямих сонячних променів та впливу негативних температур, а під час виконання робіт виключити попадання опадів. Крім вищевикладеної інформації про застосування матеріалу, під час роботи з ним слід керуватися чинними нормативними документами. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій упаковці, в сухих приміщеннях 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Упаковка

Шпаклівка Ceresit CT 225 фасується в мішки по 25 кг.

Технічні характеристики

Склад: цемент із дрібнодисперсними наповнювачами та комплексом модифікуючих добавок
Витрата води для приготування розчинної суміші: 0,35 - 0,37 л води на 1 кг
Час використання розчинної суміші: до 60 хвилин
Температура основи при застосуванні розчинної суміші: від +5°C до +35°C
Товщина шару: до 3 мм (шпаклювання), до 5 мм (оздоблення-набризок)
Міцність на стиснення: не менше 5 мПа
Міцність на розтягування при згинанні: не менше 1 мПа
Адгезія до всіх підстав відповідно до сфери застосування: не менше 0,5 мПа
Паропроникність: не менше 0,09 мг/м•ч•Па
Морозостійкість: не менше 75 циклів
Тріщиностійкість: відсутність тріщин у шарі товщиною 5 мм
Усадка: не більше 1,5 мм/м
Витрата розчину: 1,8 кг/м2 на 1 мм товщини шару, 1,8 кг на 1 л заповненого об'єму

ДСТУ П Б В.2.7-126:2006, група Ц.1.ЩЦ1.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Ceresit CT 225 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика