Каталог

Виробники

Хімічно стійкий шов облицювання підлоги Ceresit CE 48

Хімічно стійкий шов облицювання підлоги Ceresit CE 48


1 845,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Епоксидна мастика для затирання міжплиткових швів облицювання підлоги, що експлуатуються в агресивному середовищі (ширина швів від 2 до 8 мм)

Властивості

  • стійка до впливу агресивного середовища
  • сірого кольору
  • висока адгезія до основи
  • водонепроникна
  • зручна та проста у застосуванні
  • безпечна під час експлуатації
  • екологічно безпечна

Область застосування

Епоксидна мастика Ceresit CE 48 призначена для заповнення швів шириною від 2 до 8 мм між облицювальними плитками, що експлуатуються в агресивному середовищі (м'ясокомбінати, молочні заводи, лабораторії та ін.).

Підготовка основи

Затирання швів можна починати тільки після закінчення терміну твердіння розчинної суміші, на яку укладена плитка. Шви перед затиранням повинні бути очищені від пилу, бруду та інших речовин, що зменшують адгезію мастики до торців плиток та основи. Торці плиток повинні бути сухими та міцними. Глибина міжплиткових швів має бути однаковою, а товщина шару затирання — не менше товщини облицювальної плитки.

Виконання робіт

Ceresit CE 48 складається з двох компонентів: затверджувача (компонент В) та наповнювача (компонент А).

Компонент А необхідно змішати з компонентом В та інтенсивно перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або за допомогою мішалки.

Робочий склад необхідно використовувати протягом 90 хвилин. Приготовлену мастику за допомогою гумового шпателя або терки наносять на облицювання і поступово вдавлюють мастику в шви. Надлишок мастики збирають із поверхні і знову використовують для заповнення швів. Очищення поверхні облицювання здійснюється за допомогою губки та невеликої кількості води обережними рухами. Потім поверхня облицювання повторно очищається від мастики вологою чистою губкою. Очищення облицювань необхідно починати не раніше, ніж через 3 години, але не пізніше ніж через 6 годин. Для спрощення процесу очищення облицювання у воду можна додати 10% спирту. Тепла вода також полегшує процес очищення. За нормальних кліматичних умов експлуатація облицювань в агресивному середовищі допускається через 7 діб після повної полімеризації мастики.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +10°С до +25°С. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20°С і відносній вологості повітря 60%. За інших умов час полімеризації може змінитися. Мастика Ceresit CE 48 містить епоксидні сполуки, тому під час роботи необхідно берегти очі та шкіру. У разі попадання мастики в очі слід негайно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

У разі використання мастики з іншою метою слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Термін зберігання

У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Упаковка

Ceresit CE 48 фасується у відра по 5 кг.

Технічні характеристики

Склад: Епоксидна смола з мінеральними наповнювачами та полімерними добавками
Склад для приготування мастики: 3 частини компонента А та 1 частина компонента В
Час використання мастики: близько 90 хвилин
Температура основи при застосуванні мастики: від +10°С до +25°С
Початок експлуатації агресивного середовища: через 7 діб
Полімеризація мастики: через 7 діб
Адгезія до всіх підстав відповідно до сфери застосування: не менше 2,2 МПа
 
Температура експлуатації: від -50°С до +100°С
 Витрата готової мастики для застосування: 0,8-1,4 кг/м2 (залежно від розміру плитки та ширини швів)

 

Розміри плитки (см)Розміри зуба терки (мм)Шов (мм)Витрата CE 48 (кг/м< sup>2)
5x5 5 4 1,3
10 х 10 8 4 1,0
15 х 15 6 6 0,8
10 х 20 6 6 0,9
25 х 20 8 8 1,4

ТУ У В.2.7-26.6-21685172.002-2002.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність мастики Ceresit CE 48 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, наведених у цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, які не передбачені технічним описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика