Каталог

Виробники

Клей для плитки Момент Еласт

Клей для плитки Момент Еласт

Клей для плитки Еласт

Розчинна суміш для облицювання вертикальних та горизонтальних поверхонь усередині будівель.

Докладніше


245,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Властивості
Клей для укладання плит з керамограніту, керамічних плиток, мозаїки< br />Теплостійкий
Область застосування

Клей для укладання плитки Еласт призначений для облицювання міцних вертикальних і горизонтальних бетонних і цементно-піщаних поверхонь, що не деформуються, плиткою зі штучного каменю з водопоглинанням менше 1% (наприклад, керамограніт), а також керамічною плиткою всередині будівель. Для облицювання зовні будівель у клей Еласт необхідно додати 4–8% емульсії Ceresit CC 83.


Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001.Підстава має бути сухою та міцною без видимих руйнувань. Перед нанесенням розчинної суміші основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Усі невеликі нерівності та неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти розчинною сумішшю з клею Еласт за 24 години до початку робіт. Нерівності основи підлоги понад 20 мм вирівняти за допомогою суміші Момент Рівна підлога. Підстави з високим водопоглинанням (гігроскопічність) заґрунтувати Момент Грунт
Виконання робіт

Клей для плитки 25 кг зачинити чистою водою (температура води від +15°C до +20°C) з розрахунку 0,22–0,23 л води на 1 кг сухої суміші та перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою мішалки або низькообертового дриля з насадкою. Потім розчинну суміш витримати 5 хвилин|мінути|, після чого знову перемішати. Використання розчинової суміші можливе протягом 2 годин. Приготовлену розчинну суміш тонким шаром за допомогою лопатки, шпателя або терки нанести на поверхню, що облицьовується, і вирівняти зубчастою теркою або шпателем. Укласти плитки на нанесену розчинну суміш і притиснути. Максимальна товщина розчинної суміші під плиткою має перевищувати 10 мм. Зубці повинні мати квадратну форму та відповідати розміру плиток (див. таблицю). Плитки заздалегідь не замочувати! Не рекомендується укладати плитки у стик без шва. Ширина шва між плитками не повинна бути меншою за 2 мм, великорозмірною – не менше 4 мм. За нормальних кліматичних умов (температура +20°C та відносна вологість повітря 60%) плитку необхідно укласти не пізніше 20 хвилин після нанесення розчинної суміші на основу. У літній період та вітряну погоду при виконанні робіт зовні будівель час укладання скорочується до 10 хвилин. Протягом 10 хвилин після укладання плитки на основу можна коригувати її положення. Залишки розчинної суміші необхідно видалити за допомогою води, до її затвердіння. У нормальних умовах розшивку слід проводити через 48 годин. Для заповнення швів застосовуються матеріали групи Ceresit СЕ.
Примітки

Роботи слід виконувати за температури основи від +5°C до +30°C. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20°C і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час окоркування, схоплювання та твердіння розчинної суміші може змінитися. Клей Еласт містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру.У разі потрапляння розчинної суміші в очі слід негайно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.
Рекомендації

На підставах з деформаційними швами, останні необхідно дублювати і в облицювання, з наступним закладенням швів еластичними герметиками. Зовні будівель для кріплення плиток застосовується комбінований метод – розчинна суміш наноситься на основу товщиною, що відповідає розмірам зубця терки, та на плитку товщиною до 1 мм, покриваючи всю поверхню рівномірно. Для кріплення плиток на підставах, не зазначених у цьому технічному описі, слід застосовувати інші суміші або мастики груп Ceresit СМ або Ceresit СU. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.
Зберігання

У фірмовій закритій упаковці, в сухих приміщеннях – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.
Упаковка

Клей Еласт фасується в мішки по 25 кг.
Технічні характеристикиСклад: цемент з мінеральними наповнювачами та органічними добавками
Витрата води для приготування розчинної суміші: 5,5–5,75 л води на 25 кг
Час споживання розчинової суміші: до 120 хвилин
Відкритий час : до 20 хвилин
Час коригування: до 10 хвилин
Температура основи при нанесенні розчинної суміші: від +5°C до +25°C
Розшивка швів: через 48 годин
Адгезія розчину до бетонних основ після витримування в повітряно-сухих умовах: не менше 0,5 МПа
Адгезія розчину до бетонних основ після замочування у воді: не менше 0,5 МПа
Адгезія розчину до бетонних основ
>Температура експлуатації: від -50°C до + 60°C
Витрата розчинової суміші*: від 2 до 7 кг/м2, залежно від розміру зубців та нерівності основи

ДСТУ Б В .2.7-126:2011, група Ц.2.ЗК1.
Гарантії виробництва теля

Виробник гарантує відповідність Еласт зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в даному технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика