Каталог

Виробники

Суміш для вирівнювання основ підлоги Момент Рівна підлога Мом РП

Суміш для вирівнювання основ підлоги Момент Рівна підлога Мом РП

Суміш для вирівнювання основ підлоги Момент Рівна підлога

гіпсоцементна суміш, що легко вирівнюється.

Докладніше


175,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Властивості
Для вирівнювання підлоги перед укладанням лінолеуму, ламінату, ковроліну в житлових приміщеннях та офісах, шар від 3 до 80 мм.
Галузь застосування

Суміш призначена для вирівнювання бетонних, цементно-піщаних і ангідритових основ підлоги з наступним укладанням таких покриттів, як лінолеум, ковролін, ламінат, керамічна плитка, плита ПВХ та ін. інтенсивністю впливу рідин. Суміш не застосовується як покриття для підлоги.
Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна мати достатню міцність, бути щільною, чистою і сухою, без видимих руйнувань. Основу необхідно ретельно очистити від пилу, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію суміші до основи. Великі нерівності та ділянки поверхні, які неможливо очистити від жирів, олій та бітумінозних речовин, а також вивітряні та неміцні, у т. ч. ділянки, покриті цементним молоком, слід видалити механічним шляхом. Тріщини в основі потрібно розшити на глибину і ширину до 5 мм і закласти ремонтною сумішшю Thomsit RS 88 . Характеристики міцності основи повинні бути не нижче, ніж у розчину суміші, що вирівнюється. "Вік" стяжок з бетону повинен бути не менше 3 місяців, а з цементно-піщаних розчинів - не менше 28 діб.

Вбираючу (пористу) основу необхідно обробити ґрунтовкою Момент Грунт у 2 шари.

Невбираючу і гладку основу потрібно обробити ґрунтовкою Thomsit R 766 .

Ангідритну основу слід ретельно вичистити, прошліфувати та обробити ґрунтовкою Thomsit R 777 . Перед нанесенням вирівнюючої маси ґрунтовка повинна повністю висохнути.
Виконання робіт

Суху суміш зачиняють відміреною кількістю чистої холодної води (від +15 до +20°С) з розрахунку 3,25-4,25 л води на 25 кг сухої суміші. Суху суміш поступово вводять у воду і перемішують до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообігової мішалки (швидкість обертання не більше 600 об/хв). Потім роблять технологічну перерву 3-5 хвилин для попереднього дозрівання суміші і знову перемішують. Під час дозрівання суміш загусає, але після перемішування знову переходить у легкоплинний стан і залишається в ньому близько 30-ти хвилин. Не додавайте зайву воду під час технологічної перерви! Передозування води замішування знижує механічну міцність розчину і призводить до розшаровування суміші! Приготовлена суміш повинна бути витрачена протягом 45 хвилин з моменту замішування.

Суміш виливають на основу і розподіляють по площі за допомогою жорсткого віника, гумової планки, зубчастого шпателя або іншого інструменту, що забезпечує рівномірний розподіл суміші по поверхні основи. Для подачі суміші можна використовувати поршневий або шнековий насоси.

Суміш добре вирівнюється і необхідності подальшого шліфування не виникає.

До укладання покриття на шар маси, що вирівнює, можна приступати через 24 години при товщині шару до 5 мм, через 72 години - при товщині шару від 5 мм до 10 мм і через 7 діб - при товщині шару від 10 мм до 30 мм. При перервах роботи більше 20 хвилин інструменти слід промити водою. Розчин, що схопився, можна видалити тільки механічним способом.
Рекомендації

Крім вищевикладеної інформації про засоби застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися загальними інструкціями по роботі з цементними матеріалами.

Виробник не несе відповідальності за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його застосування з метою та умовами, не передбаченими цим технічним описом.

При сумніві правильності конкретного застосування матеріалу слід випробувати його самостійно або проконсультуватися з виробником. Вищевикладена інформація, а також непідтверджені письмово рекомендації не можуть бути підставою для безумовної відповідальності виробника. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.
Примітки

Роботи слід виконувати за температури основи від +5°C до +30°C. Усі показники якості та рекомендації, викладені у технічному описі, правильні при температурі навколишнього середовища +23°C та відносній вологості повітря 50%. В інших умовах можлива зміна термінів схоплювання, набору міцності та висихання матеріалу.

У період схоплювання та набору початкової міцності розчин необхідно оберігати від пересихання (забезпечити відсутність протягів, місцевого перегріву, потрапляння прямих сонячних променів тощо). Деформаційні шви, що є в основі, слід повторити у вирівнювальному шарі.

Не рекомендується змішувати матеріал з іншими сухими сумішами, клеями, полімерними дисперсіями та іншими речовинами! Суха суміш містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі з нею необхідно захищати очі та шкіру. У разі попадання суміші в очі слід промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.
Термін зберігання

У сухих умовах та закритій упаковці – не більше 6 місяців від дати виготовлення.
Упаковка

Суміш поставляється у паперових мішках по 25 кг.
Технічні характеристикиСклад: гіпсоцементна суміш з мінеральними
заповнювачами та органічними добавками
Максимальна фракція зерна наповнювача 0,60 мм
Насипна густина: близько 1,5 кг/дм3
Сірий колір
Фізичний стан: порошок
рН-значення: 12,5
Кількість води для замішування 3,25–4,25 л на 25 кг сухої суміші
Час споживання близько 30 хвилин
Готовність до технологічного пересування для товщини шару до 5 мм: не більше 4 годин
Готовність до технологічного для товщини шару до 10 мм пересування: не більше 8 годин
Можливість укладання покриттів при шарі від 3 до 5 мм: через 24 години
Можливість укладання покриттів при шарі від 5 до 10 мм: через 72 години;
Можливість укладання покриттів при шарі від 10 до 30 мм: через 7 діб
Використання стільців на роликах: допускається (при товщині шару не менше 5 мм)
Температура застосування від +5°C до +30°C
Усадка, не більше: 1,5 мм/м2
Витрата сухої суміші: близько 1,8 кг/м2 на 1 мм товщини шару


Б В.2.7-126:2011, група СТ1.
Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність суміші для вирівнювання основ підлоги Момент Рівна підлога зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в даному технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика