Каталог

Виробники

Клей для плитки Момент Мом

Клей для плитки Момент Мом

Клей для плитки Момент

Для укладання керамічної плитки.

Докладніше


152,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Властивості
Висока адгезія
Стійкий до сповзання на вертикальних поверхнях
Водостійкий
Простий у використанні
Область застосування

Сумішка Момент призначена для облицювання керамічною та фаянсовою плиткою розмірами не більше 30х30 см з водопоглинанням понад 3% міцних основ, які не деформуються: бетон, цегла, цементно-піщані та цементно-вапняні поверхні. При облицюванні зовні будівель необхідно в суміш Момент додавати емульсію Ceresit CC 83 . Ефективна при використанні в якості вирівнюючого (штукатурного) шару під час підготовки основи під облицювання. .2.6-22-2001). Перед нанесенням суміші поверхня очищається від пилу, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Усі невеликі нерівності та неміцні ділянки поверхні слід видалити, а потім вирівняти сумішшю Момент за 24 години до початку робіт. Нерівності поверхонь стін до 20 мм вирівняти сумішшю, що клеїть Момент за одне нанесення, а нерівності понад 20 мм - двома або більше шарами. Нерівності поверхні підлоги вирівняти за допомогою суміші для вирівнювання основ підлоги Момент Рівна підлога. Гіпсові основи, а також основи з високим водопоглинанням заздалегідь заґрунтувати ґрунтовкою Момент Грунт .
Виконання робіт

Вміст упаковки засипати у відміряний об'єм чистої води (температура води від +15 до +20°C) та , розмішуючи низькооборотним дрилем з насадкою, одержати однорідну масу. Потім одержану суміш витримати 3 хвилини, після чого знову перемішати. Використання суміші можливе протягом 2 годин. Приготовлену суміш тонким шаром за допомогою лопатки, шпателя або терки нанести на поверхню і вирівняти теркою або шпателем. Викласти плитку на нанесену суміш та притиснути. Максимальна товщина суміші під плиткою не повинна перевищувати 10 мм.

Плитки попередньо не замочувати! Ширина шва між плитками не повинна бути меншою за 2 мм. Плитку необхідно викласти не пізніше ніж за 20 хвилин після нанесення суміші на основу. Протягом 10 хвилин після укладання плитки на основу можна коригувати її положення. Залишки суміші з поверхні плитки необхідно видалити за допомогою води до затвердіння. У нормальних умовах заповнення швів слід проводити через 48 годин.
Примітка

Роботи слід виконувати при температурі поверхонь від +5 до +30 °C. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20 °C і відносній вологості повітря 60%. За інших умов час утворення кірки та затвердіння суміші може змінитися. Момент містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У разі потрапляння суміші в очі слід негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря. упаковці.
Упаковка

Сумішка Момент фасується в мішки по 25 кг.
Технічні характеристикиСклад: цемент з мінеральними наповнювачами та органічними добавками
Витрата води для приготування розчинової суміші: 0,19–0,21 л води на 1 кг сухої суміші Момент
Витрата води та емульсії для приготування розчинної суміші: 0,11–0,18 л води + 0,04–0,08 л Ceresit CC 83 на 1 кг сухої суміші Момент
Час споживання розчинної суміші до 2 годин
Відкритий час: 20 хвилин
Час коригування: 10 хвилин
Температура основи при нанесенні розчинної суміші: від +5°C до +30°C
Сповзання плитки: не більше 0,5 мм
Розшивка швів: через 48 годин
Адгезія розчину до бетонних основ після експлуатації в повітряно-сухому середовищі: не менше 0,5 МПа
Адгезія розчину до бетонних основ після замочування у воді не менше 0,5 МПа
Адгезія розчину до бетонних основ після поперемінного заморожування та відтавання, 50 циклів**: не менше 0,5 МПа
Адгезія розчину до бетонних основ після температурного впливу**: не менше 0,5 МПа
Температура експлуатації: від +5°C до +40°C
Температура експлуатації
(з додаванням Ceresit СС 83 ): від -30°C до +70°C


**Вимагає застосування емульсії Ceresit СС 83. Плитка, см Розмір сторони квадратного зубця терки, мм Витрата продукту, кг/м2
менше 5х5 3 2
від 5х5 до 10х10 4 2.6
від 10х10 до 20х20 6 3.9
від 20х20 до 30х30 8 5.2


*Витрата залежить від розміру плиток, нерівностей основи та навичок майстра.

Висновок державної санітарно-гігієнічної експертизи №05.03.02-04/12219 від 04.03.2008. ДСТУ Б В.2.7-126:2011, Ц.1.ЗК1.
Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність суміші Момент зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, зазначених у цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та за умов, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика