Каталог

Виробники

Штукатурка декоративно-мозаїчна полімерна Ceresit CT 77

Штукатурка декоративно-мозаїчна полімерна Ceresit CT 77

Ceresit CT 77 – декоративна мозаїчна штукатурка для зовнішніх та внутрішніх робіт, випускається із зерном 0,8 – 1,2 мм, 1,2 – 1,6мм,  1,4 – 2,0мм.

Ціна грн; 749,23 дрібний опт від 6 шт.

Докладніше


1 838,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit CT 77 – декоративна мозаїчна штукатурка для зовнішніх та внутрішніх робіт, випускається із зерном 0,8 – 1,2 мм, 1,2 – 1,6 мм, 1,4 – 2,0 мм. Характеризується високою атмосферо-і гідростійкістю, екологічно безпечна, легко миється водою. Дуже популярна у використанні на панелях усередині. приміщень (коридорах, сходових маршах)) у місцях з активною експлуатацією, а також є чудовим рішенням для декорування та захисту фасадів будівель.

Перед нанесенням мозаїчної штукатурки Ceresit CT 77, слід очистити основу від пилу і масляних плям (впливає на адгезію), тріщини і нерівності вирівняти шпаклівкою Ceresit CT29, неміцні цементно-піщані і гіпсові основи-прогрунтувати глибокопроника фарбою Ceresit CT 16 – вона має у складі кварцовий наповнювач, тому потрібно обов'язкове нанесення перед шаром Ceresit СТ 77.

Мозаїчну штукатурку Ceresit СТ 77 перед нанесенням слід перемішати міксером на низьких обертах, наноситься шпателем з нержавіючим покриттям, після нанесення – не можна змочувати водою. Система нанесення - «мокра по мокрому», щоб уникнути неоднорідності в кольорі-продукт на об'єкт повинен бути з однієї партії виробника (зазначено на упаковці). Штукатурка Ceresit CT 77 фасується у пластикових відрах по 25 кг та при дотриманні сухих умов, зберігається 12 місяців від дати виробництва, витрата: від 2 до 5 кг на м.кв (залежно від величини зерна).

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика