Каталог

Виробники

Полімерцементний адгезійний та антикорозійний розчин Ceresit CD 30

Полімерцементний адгезійний та антикорозійний розчин Ceresit CD 30


3 100,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Розчинна суміш для антикорозійного захисту арматури та адгезійного шару при ремонті бетонних та залізобетонних конструкцій

Властивості

  • швидкотвердіючий
  • високоміцний
  • паропроникний
  • водостійкий
  • морозостійкий
  • стійкий до дії солей, що розморожують
  • висока адгезія до металу та бетону
  • зручний та простий у застосуванні
  • екологічно безпечний

Область застосування

Полімерцементний розчин Ceresit CD 30 призначений для антикорозійного захисту сталевої арматури, а також застосовується як адгезійний шар для бетонних і цементних основ при нанесенні ремонтних сумішей Ceresit CD 25 або Ceresit CD 22 і полімерцементної шпаклівки Ceresit CD 24 під обробку ремонту залізобетонних конструкцій, у тому числі об'єктів транспортного будівництва, схильних до впливу навантажень РСС I, РСС II та РСС III.

Ceresit CD 30 є складовим елементом системи відновлення та захисту бетону Ceresit ПЦБ.

Застосовується при виконанні комплексних ремонтів бетонних та залізобетонних конструкцій, викликаних тривалою експлуатацією або руйнуваннями під впливом механічних навантажень та корозійних процесів – збірно-монолітні каркасні конструкції, підпірні стінки, резервуари (у тому числі для стічних вод), монолітні конструкції (у тому числі кількість басейнів), балкони, колони тощо.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною без видимих руйнувань. Міцність основи має бути не менше 20 МПа. Перед застосуванням розчинної суміші основу необхідно очистити від речовин, що перешкоджають адгезії, таких як жир, олія, оліфа, мастика та інших, що зменшують зчеплення з основою. Відшаровані і неміцні ділянки поверхні основи видалити механічним шляхом. Бетонна поверхня повинна бути шорсткою та пористою. Арматурні стрижні слід очистити від бетону та продуктів корозії до металевого блиску (ступінь очищення – Sa 2,5) із застосуванням піскоструминної обробки або іншим способом, що забезпечує необхідний ступінь очищення.

У разі нанесення Ceresit CD 24 на шар ремонтного розчину Ceresit CD 25 або Ceresit CD 22 поверхню достатньо зволожити.

Виконання робіт

Приготування розчину

Суху суміш зачинити в ємності з чистою водою (температура води від +15°C до +20°C) з розрахунку 6,75 л води на 25 кг сухої суміші та протягом 5 хвилин інтенсивно перемішувати за допомогою низькообертового електродриля з насадкою до отримання однорідної маси без грудок. Потім слід почекати 2 хвилини і знову перемішати розчинну суміш протягом 30-45 сек. Приготовлену суміш необхідно використовувати протягом 60 хвилин.

Корозійний захист арматури

Розчинну суміш Ceresit CD 30 рівномірно без перепусток наносять пензлем на арматурні стрижні, попередньо очищені від іржі, за два робочі проходи. У процесі нанесення першого шару необхідно стежити, щоб поверхня арматурних стрижнів була вологою. Другий антикорозійний шар можна наносити приблизно через 3 години після того, коли перший шар затвердіє. Корозійний захист арматури із застосуванням Ceresit CD 30 повинен проводитися не пізніше ніж через 3 години після очищення арматурних стрижнів.

Після повного затвердіння другого шару через 24 години можна наносити ремонтні склади Ceresit CD 25 або Ceresit СD 22 .

Адгезійний шар (без оголення арматури)

Підготовлену бетонну основу необхідно зволожити чистою водою, уникаючи утворення мокрих плям, після чого на злегка вологу поверхню слід жорстким пензлем нанести адгезійний шар, втираючи розчинну суміш Ceresit CD 30 в оброблювану поверхню. Полімерцементну шпаклівку Ceresit CD 24 (при шарі до 5 мм) або ремонтний розчин Ceresit CD 25 (при шарі 5-15 мм) наносять на вологий адгезійний шар, але не раніше, ніж через 30-60 хвилин. У разі перевищення зазначеного проміжку часу необхідно знову нанести адгезійний шар, попередньо переконавшись, що раніше нанесений шар повністю висох.

Адгезійний шар (під час оголення арматури)

У разі нанесення адгезійного шару на бетонну поверхню з оголенням арматури спочатку виконують роботи з підготовки поверхні, як зазначено вище, а потім готовий розчин Ceresit CD 30 наносять пензлем або жорсткою щіткою на підготовлену бетонну основу та зачищену арматурну сталь. Наступні шари ремонтної суміші Ceresit ПЦБ повинні бути нанесені протягом 30-60 хвилин. У разі перевищення зазначеного проміжку часу контактний шар наносять знову, але тільки після того, як попередній шар повністю затвердів.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°C до +30°C та відносній вологості нижче 80%. Уникайте занадто швидкого висихання розчину під водією сонячних променів і протягів, а також захищайте свіжонанесений шар від дощу до повного висихання. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20°C і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час схоплювання та твердіння розчинної суміші може змінюватися. Забороняється змішувати з іншими в'язкими, сполучними та модифікуючими добавками.

Суміш Ceresit CD 30 містить цемент і в момент гідратації настає лужна реакція, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру. У разі потрапляння розчинної суміші в очі негайно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

Для приготування розчинної суміші використовувати електродриль з оборотами не більше 300 об./хв. з метою уникнення аерації розчинної суміші. Інструменти та залишки свіжої розчинної суміші на оброблюваній поверхні легко очищаються водою. Затверділий розчин можна видалити лише механічним шляхом.

Крім вищезазначеної інформації про застосування матеріалу, під час роботи з ним слід керуватися чинними нормативними документами з виробництва робіт та техніки безпеки. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, в сухих приміщеннях – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Упаковка

Суміш Ceresit CD 30 фасується в мішки по 25 кг.

Технічні характеристики

Склад: цемент із мінеральними наповнювачами, органічними добавками та інгібіторами корозії
Колір: сірий
Розмір зерна: 0÷0,8 мм
Насипна щільність: 1,45 кг/дм3
Витрата води для приготування розчинної суміші:

 

 

6,75 л води на 25 кг суміші

Життєздатність розчинної суміші: близько 60 хвилин
Температура застосування
розчинної суміші:
від +5°С до +30°С
Температура експлуатації: від -50°С до +70°С
Адгезія розчину до бетонних основ через 28 днів: не менше 2,0 МПа
Витрата розчинової суміші - корозійний захист: 2,0 кг/м2 на два шари загальною товщиною ~ 1,0 мм;
Витрата розчинової суміші - контактний шар: ~ 5,0 кг/м2

Висновок державної санітарно-гігієнічної експертизи № 05.03.02-03/18076 від 28.03.2008 р.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність суміші Ceresit CD 30 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика