Каталог

Виробники

Штукатурка декоративна акрилова «короїд» Ceresit CT 63

Штукатурка декоративна акрилова «короїд» Ceresit CT 63

Акція! від 10 шт. додаткова знижка. Телефонуйте! Пишіть!

Докладніше


1 700,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit CT 63 – декоративна акрилова штукатурка, фактура «короїд», зерно 3,0 мм має такі властивості як висока еластичність, легкість нанесення, гідрофобність, атмосферостійкість, стійкість до невеликих механічних впливів та екологічно безпечна. Може наноситься на підготовлену поверхню зовні і всередині будівель. В основному, акрилова декоративна штукатурка – короїд Ceresit CT 63, якісно себе зарекомендувала, як фінішне покриття у скріпленій системі теплоізоляції фасадів пінопластом мокрим способом.

Основа перед нанесенням штукатурки Ceresit CT63 повинна бути сухою, очищеною від пилу, масляних та інших плям, що зменшують адгезію матеріалу, неміцні ділянки слід видалити і загрунтувати ґрунтом Ceresit CT 17, потім вирівняти стартовою шпаклівкою Ceresit CT 29, потім прогрунтувати грунт- Ceresit CT 16 (останнє-обов'язково, інакше декоративна штукатурка не матиме потрібного зчеплення з робочою поверхнею).

Температура робочої поверхні при нанесенні декоративної штукатурки Ceresit CT 63 має бути від +5С до +30С(вологість повітря до 80%). Штукатурку ретельно перемішати міксером на низьких обертах, допускається додати води (не більше 150 г/м), після чого перемішати ще раз. Інструмент-шпателя бажано використовувати з нержавіючої сталі. Готову штукатурку Ceresit CT 63 наносити шпателем під кутом 60 градусів до основи, товщиною в одне зерно(3мм) , після чого надати фактуру пластмасовою теркою роботи в одній площині слід виконувати без перерви на великі поверхні, для ідентичності кольору штукатурка береться з однієї партії( вказано на упаковці).

Витрата Ceresit CT 63 залежить від нерівності основи і становить від 4,2 до 4,5 кг/м.кв. Термін зберігання –18 місяців від дати виробника (при температурі від +5 до +30 С).

Декоративна штукатурка короїд Ceresit CT 63 тонується за міжнародним каталогом кольорів «NCS» та фірмовою системою кольорування Ceresit – «Colours of Nature». Наша компанія швидко і якісно на своїй машині тонувальної Ceresit виконає будь-яке ваше замовлення по тонуванню декоративної штукатурки Ceresit CT 63.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика