Каталог

Виробники

Штукатурка декоративна акрилова «камінцева» Ceresit CT 60 2,5 мм

Штукатурка декоративна акрилова «камінцева» Ceresit CT 60 2,5 мм

Ceresit CT 60 – акрилова декоративна штукатурка для зовнішніх та внутрішніх робіт, фактура «камінцева» з товщиною зерна 1,0 мм, 1,5 мм або 2,5 мм.

Докладніше


1 628,00 грн

498


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit CT 60 – декоративна штукатурка на основі акрилу для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Церезит СТ 60 випускається з різними розмірами зерна 1,0 мм, 1,5 мм, 2,5 мм. Дуже легко наноситься, еластична, стійка до атмосферних явищ, екологічно чистий та безпечний продукт від Хеннкель.

Акрилова штукатурка Ceresit CT 60 є оптимальним вибором для влаштування фінішного декоративно-захисного шару в системі утеплення фасаду «мокрим» способом з використанням пінопласту як утеплювача.

Перед нанесенням необхідно очистити поверхню основи фасаду від пилу, бруду та жирних плям, ґрунтовкою. Церезит СТ 16

Перед тим як наносити Ceresit CT 60 її необхідно перемішати 2 рази, допускається додавання води – не більше 150г на 25кг суміші, наноситься штукатурка Церезит СТ 60 металевим шпателем тонкий шар залежно від товщини зерна (1,5 або 2,5 мм), після чого за допомогою пластмасової терки, круговими рухами, остаточно надається фактура - зернятка (камінчики) повинні щільно і рівно лежати один до одного. Час висихання штукатурки остаточно – близько трьох тижнів. Для повної ідентичності кольору на великих площах використовують штукатурку Ceresit CT 60 з однієї партії (інформація присутня на упаковці). В одній площині виконувати роботи без перерви, при паузах в роботі, щоб не було видимих «переходів», використовується клейка стрічка.

Витрата штукатурки Ceresit CT 60 –

від 1,7 - 2,0 кг зерно 1,0 мм

від 2,5 до 2,8 кг (зерно 1,5 мм)

від 3,9 до 4,2 кг (зерно 2,5 мм).

Фасується у відрах по 25 кг, термін зберігання 18 місяців від дати виготовлення (зазначено на упаковці) при температурі від +5°С до +30°С.

Акрилова штукатурка Ceresit CT 60 може тонуватися за міжнародним каталогом кольорів «NCS» та за фірмовою системою кольорування Ceresit «Colours of Nature» Наша компанія з радістю запропонує вам штукатурку Ceresit CT 60 і затонує в будь-який вибраний вами колір.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика