Каталог

Виробники

Штукатурка декоративна «короїд» Ceresit CT 35 2,5 мм

Штукатурка декоративна «короїд» Ceresit CT 35 2,5 мм

Ceresit CT 35 – це декоративна полімерцементна штукатурка з фактурою короїд (зерно 2,5мм або 3,5мм) для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Докладніше


516,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit CT 35 – це декоративна полімерцементна штукатурка з фактурою короїд (зерно 2,5мм або 3,5мм) для зовнішніх і внутрішніх робіт. Має відмінну паропроникність, удароміцність, морозостійкість, екологічно безпечна. Ідеально підходить як фінішний декоративний та захисний шар у системах утеплення фасадів мінеральною ватою та пінопластом. Також полімерцементна штукатурка Ceresit CT 35 використовується всередині приміщень з гіпсових, цементно-піщаних основ, підготовлених цегляних та бетонних основ. Виробник Ceresit представляє два варіанти штукатурок Ceresit CT 35: сіра-під фарбування (наносяться акрилові, силіконові, силікатні фарби) і біла (може залишатися без покриття фарбою - як остаточний шар). Основа під декоративну штукатурку повинна бути очищена від пилу, масляних та інших плям, що знижують адгезію до поверхні, потім обов'язково прогрунтувати грунт-фарбою Ceresit CT 16. Неміцні цементно-піщані та гіпсові поверхні спочатку прогрунтовуються Ceresit CT 17 (4 години сохне) покривається ґрунт-фарбою Ceresit CT 16.

Суху суміш Ceresit CT 35 зачиняють чистою водою і перемішують міксером на низьких обертах - маса повинна стати однорідною і без присутності води. Потім наполягають 5-6 хвилин і знову перемішують. Суміш можна використовувати протягом години. Наносити штукатурку-короїд слід металевим шпателем під кутом 60 градусів до основи, потім якщо штукатурка не пристає до рук і інструментів, затирається пластмасовою теркою до однорідності по товщині і по щільності (у зерно розміром 2,5 або 3,5 мм), в залежності від напрямку рухів майстра відповідно буде візерунок штукатурки –короїда Ceresit CT 35. Не допускати попадання на штукатурку дощових опадів до повного висихання та полімеризації (близько 3 днів). .

Витрата декоративної штукатурки Ceresit CT 35, залежно від товщини зерна: 3,5 мм та близько 4,0 мм. . Фасується в мішки по 25 кг, термін зберігання 12 місяців у сухих та закритих приміщеннях.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика