Каталог

Виробники

Штукатурка силіконова декоративна «короїд» Ceresit CT 75

Штукатурка силіконова декоративна «короїд» Ceresit CT 75


2 620,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Для виконання декоративного тонкошарового оздоблення поверхонь «короїдною» фактурою всередині та зовні будівель (зерно 2,0 та 3,0 мм).

Властивості

  • стійка до атмосферних впливів та забруднення
  • гідрофобна (водовідштовхувальна)
  • висока паропроникність
  • еластична
  • готова до застосування

Область застосування

Штукатурка Ceresit CT 75 призначена для декоративного оздоблення всередині та зовні будівель бетонних, цегляних, оштукатурених, гіпсових основ, а також у системах утеплення фасадів.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути рівною, сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням штукатурки основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. При необхідності основи мають бути вирівняні, наприклад, за допомогою Ceresit CT 29.

Зовні будівель

Міцні та щільні цементно-піщані та цементно-вапняні штукатурки («вік» не менше 28 діб), бетонні основи («вік» не менше 3 місяців, вологість 4%), міцна безшовна цегляна кладка (вік не менше 28 діб) ) перед нанесенням штукатурки попередньо обробляються Ceresit CT 15 silicone. Неміцні основи, а також основи з високою поглинаючою здатністю попередньо необхідно обробити ґрунтовкою Ceresit CT 17, а потім через 4 години нанести шар Ceresit CT 15 silicone.

Штукатурки наносяться після повного висихання Ceresit CT 15 silicone.

Всередині будівель

Гіпсові основи вологістю менше 1% та основи з неміцних цементно-вапняних та цементно-піщаних штукатурок необхідно попередньо заґрунтувати ґрунтовкою Ceresit CT 17 .

Малярні покриття з клейових та вапняних фарб слід ретельно видалити, а поверхню загрунтувати Ceresit CT 17 . Покриття з масляних та полімерних фарб слід видалити механічним шляхом або за допомогою розчинника, а потім всю поверхню обробити ґрунтовкою Ceresit CT 17.

Після висихання ґрунтовки Ceresit CT 17 (4 години) на поверхню основи наноситься ґрунтовка Ceresit CT 15 silicone .

Грунтовку Ceresit CT 15 silicone рекомендується застосовувати у кольорі, наближеному до кольору штукатурки.

Виконання робіт

Вміст відра ретельно перемішати. Залежно від умов застосування консистенцію суміші можна змінити, додавши невелику кількість чистої води (не більше 150мл на 25кг маси) і знову перемішати. Забороняється використання ємностей і інструментів, що іржавіють. Штукатурка рівномірно наноситься на основу сталевою теркою під кутом 60 ° до поверхні. Товщина шару, що наноситься, повинна відповідати розміру зерен заповнювача. Після того, як нанесене покриття перестане прилипати до інструменту, можливе формування структури поверхні штукатурки пластмасовою теркою.

Залежно від часу, інтенсивності та траєкторії руху терки можна отримати горизонтальні, вертикальні, кругові та перехресні заглиблення.

Терку при цьому тримають паралельно оброблюваної поверхні.

Роботи на одній поверхні поверхні слід виконувати безперервно. У разі потреби перерви у роботі приклеїти липку стрічку вздовж лінії, де закінчуються роботи, натягнути на неї штукатурку та надати їй фактури. Потім стрічку видаляють разом із залишками свіжої штукатурки. Після перерви продовжити роботу із зазначеного місця. Край нанесеної штукатурки закрити липкою стрічкою, яку після нанесення нової ділянки штукатурки слід видалити.

У період формування структури поверхні та висихання штукатурки її не можна збризкувати водою. Інструменти та свіжі забруднення слід промивати водою. Затверділі штукатурки можна видалити тільки механічним шляхом.

Примітка

Штукатурки не можна змішувати з іншими матеріалами (фарби, штукатурки та ін.).

При необхідності штукатурку Ceresit СТ 75 можна забарвлювати силіконовою фарбою Ceresit CT 48 .

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°C до +30°С та відносній вологості повітря до 80%. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20°С та відносній вологості повітря 60%.

В інших умовах час висихання може змінюватись. При роботі зі штукатурками необхідно берегти очі та шкіру. У разі потрапляння суміші в очі негайно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

Для збереження рівномірності кольору рекомендується під час роботи на однорідних і великих поверхнях використовувати матеріали однієї партії, вказаної на упаковці, а також воду з одного джерела.

Роботи на одній поверхні слід виконувати безперервно, дотримуючись правил нанесення «мокра на мокре».

При виконанні зовнішніх робіт слід уникати нанесення штукатурки на поверхні, що сильно обігріваються, наприклад, що знаходяться безпосередньо під впливом прямих сонячних променів.

Свіжу штукатурку необхідно протягом 3 днів захищати від дощових опадів, а також надмірного пересихання та негативних температур. З цією метою будівельні риштування необхідно прикрити сіткою або фольгою. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях при температурі від +5°C до +30°С – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Зберігати від заморожування.

Упаковка

Суміш Ceresit CT 75 фасується у пластикові відра по 25 кг.

Технічні характеристики

Склад: водна дисперсія синтетичних смол з мінеральними наповнювачами та модифікаторами
Щільність: близько 1,6 кг/дм3
Температура основи при застосуванні розчинної суміші: від +5°C до +30°С
Стійкість до впливу дощових опадів: через 24 години
Відкритий час: близько 15 хвилин
Еквівалент опору дифузії водяної пари повітряного прошарку, Sd(м): 0,20
Коефіцієнт водопоглинання, не більше: 0,1 кг/(м2 год0.5)
Адгезія до бетону, не менш (у сухих та вологих умовах) 0,5 МПа
Витрата розчинної суміші зерно 2,0 мм: від 2,7 до 3,0 кг/м2
Витрата розчинної суміші зерно 3,0 мм: від 4,2 до 4,5 кг/м2

*витрата продукту залежить від нерівності основи та навичок виконавця.

ТУ У В.2.7-24.3-21685172-006:2009.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Ceresit CT 75 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання суміші, а також за її застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика