Каталог

Виробники

Бетоконтакт Кнауф/Knauf, 20кг

Бетоконтакт Кнауф/Knauf, 20кг

Бетоконтакт Кнауф/Knauf, 20кг

Докладніше


1 435,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Бетоконтакт Кнауф/Knauf, 20кг

Полімерна дисперсія з кварцовим піском, застосовується для попередньої обробки під штукатурку щільних основ, наприклад монолітного бетону, масивних бетонних стель, підлог і т.п.
Ґрунтування

Поверхні, що сильно вбирають вологу, наприклад, силікатна і керамічна цегла, газобетон, гіпсоволокнисті листи, грунтуються за допомогою кисті або валика. Щільні, гладкі поверхні, що слабко і не вбирають вологу, наприклад, бетон, цементні штукаурки, обробляються Бетоконтактом, для поліпшення адгезії (зчеплення) штукатурки з поверхнею. Гіпсокартонні обшивки з КНАУФ-листів та пінополістирольні плити також обробляються ґрунтовкою Бетокотактом. Після нанесення дати ґрунтовці висохнути. Не допускати запилення заґрунтованої поверхні.

Витрата матеріалу:
Витрата КНАУФ-Бетоконтакт під час підготовки поверхонь становить 0,3 кг/м2;

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика