Каталог

Виробники

Акрилова штукатурка  11 шт.

Акрилова штукатурка
Акрилова штукатурка – декоративно-захисна штукатурна суміш на основі акрилових смол, полімерних модифікуючих доповнень, натуральних мармурових висівок та пігментів найвищої якості. Вона продається у готовому вигляді для використання. Акрилову штукатурку можна наносити на покриття різного типу (мінеральне або дисперсійне). Паропроникність акрилової штукатурки нижча, але вона стійкіша до впливів різних кліматичних факторів.

Застосовується акрилові штукатурки для обробки інтер'єрів та фасадів будинків на основі з цегли, газобетону, цементно-вапняної штукатурки. Особливо рекомендується як покривний шар системи утеплення стін.
Великий плюс акрилових штукатурок у тому, що вони одразу містять барвники, тому наносяться в один технологічний цикл.
Властивості акрилової штукатурки: водостійка; морозостійка; тривалий час еластична; стійка щодо утворення тріщин; важкозгораюча; можна мити щіткою, до того ж використовуючи миючі засоби; атмосферостійка; екологічно чистий.
Існує єдиний мінус акрилових штукатурок - відносно низька паропроникність, тому їх практично не застосовують разом з мінераловатними утеплювачами, що дихають, тільки з пінополістиролом. Але в цілому при правильно розрахованій системі фасаду акрилові штукатурки не ускладнять паропроникнення.
На сьогоднішній день у магазині будматеріалів «Кельма» у Києві можна завжди купити 11 видів акрилових штукатурок різної структури, доступних у колосальній кольоровій гамі. Постачання замовленої продукції проводимо за бажанням. Термін виконання замовлень не більше ніж 10 днів. Є можливість тонувати невеликі партії штукатурок пастельних квітів безпосередньо на підприємстві.
Кваліфіковані менеджери магазину будматеріалів «Кельма» у Києві допоможуть Вам обрати та купити саме ту акрилову штукатурку, яку Ви шукали.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика