Каталог

Виробники

гранітні штукатурки  4 шт.

Гранітні штукатурки – це довговічні, різнокольорові декоративні суміші з натурального граніту. Вони мають натуральний, природний колір - колір природної гранітної крихти. Гранітні штукатурки використовуються для внутрішніх і зовнішніх робіт. Також використовуються для декоративного оздоблення стін, фойє, коридорів, стель та фасадів.
Гранітні штукатурки мають унікальні властивості, такі як: висока гідроізоляція та антибактеріальність. Ці властивості дозволяють використовувати декоративні штукатурки у ванних кімнатах, туалетах та інших вологих приміщеннях. Легко наноситься на стіни, має високий ступінь адгезії. Середній розмір зерна близько 3мм. На українському ринку та в Києві продається 12 основних кольорів гранітної штукатурки (що відповідають основній кольоровій гамі гранітної крихти).
Також відзначимо інші властивості штукатурки: термостійкість (дозволяє застосовувати її для декоративної викладки камінів та печей на верхніх частинах, де температура не більша за вісімдесят градусів); збільшена ударостійкість та зносостійкість (забезпечує можливість застосування у місцях з високим експлуатаційним навантаженням).
Гранітні штукатурки з натуральної гранітної крихти застосовується для професійного декоративного оздоблення та захисту фасадів та цоколів будинків та приміщень.
Весь асортимент штукатурки ви можете купити у нас, в інтернет магазині. Ми гарантуємо якість та низькі ціни!Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика