Каталог

Виробники

Грунтовка універсальна Ceresit BT 26

Грунтовка універсальна Ceresit BT 26


1 571,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Для підготовки основ під гідроізоляційні матеріали

Властивості

  • застосовується за температури до -5°С
  • сприяє збільшенню адгезії
  • зміцнює основу
  • зменшує водопоглинання
  • швидко сохне
  • екологічно безпечна

Область застосування

Ceresit BT 26 призначена для закріплення поверхні основи та підвищення адгезії до нього плівкових самоклеючих гідроізоляційних матеріалів та гідроізоляційних мастик усередині та зовні будівель.

Підготовка основи

Підстава має бути сухою та міцною без видимих руйнувань. Перед застосуванням ґрунтовки Ceresit BT 26 основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію плівки до основи. Усі нерівності та неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти сумішшю Ceresit CP 43 за 24 години до початку робіт або цементним розчином з додаванням Ceresit CC 72 (при виконанні робіт за негативних температур), залежно від глибини руйнування основи. Вологі основи за 4 (чотири) дні до початку робіт покрити розчином Ceresit CR 65 . Підстави з елементами біологічної корозії обробити спеціальними складами Ceresit CT 99 або видалити механічним шляхом.

Виконання робіт

При температурі не нижче +5°С ґрунтовку Ceresit BT 26 перед нанесенням необхідно розмішати з чистою водою у пропорції 1:1. При нижчих температурах ґрунтовка не розлучається водою, а також при нанесенні на пористі основи. Поступово наноситься на основу за допомогою кисті або розпилювача.

Залишки ґрунтовки видаляються за допомогою води. Застиглу грунтовку можна видалити за допомогою розчинника (наприклад, уайт-спіритом).

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від -5°С до +30°С та відносній вологості повітря не більше 80%. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +23 ° С та відносній вологості повітря 50%. В інших умовах технологічні параметри можуть змінюватись.

Берегти шкіру та очі. У разі попадання ґрунтовки в очі слід негайно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про застосування матеріалу, під час роботи з ним слід керуватися чинними нормативними документами на проведення гідроізоляційних робіт. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, в сухих приміщеннях 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Зберігати від заморожування.

Упаковка

Грунтовка Ceresit BT 26 фасується металевими ємностями по 5 кг.

Технічні характеристики

Склад: бітумно-каучукова водна емульсія з мінеральними наповнювачами
Щільність близько 1130 кг/м3
Температура основи при застосуванні ґрунтовки: від -5°С до +35°С
Температура експлуатації від -25°С до +120°С
Стійкість до опадів Через 1-3 дні
Витрата 0,15-0,30 кг/м залежно від способу нанесення

Час висихання:

ПідставаТемпература / вологістьЧас висихання
сухе +20°С/80% 1 година
  +5°С / 80% 3 год
  +5°С/95% 6 год
  -5°С / 80% 6 год
вологе (50%) +20°С/80% 2 год.
  +5°С / 80% 6 год.
  +5°С/95% 24 год.
  -5°С / 80% 24 год.
вологе (70%) +20°С/80% 6 год.
  +5°С / 80% 24-48 год.
  -5°С / 95% Около 7 діб

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Ceresit BT 26 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика