Каталог

Виробники

Бітумна гідроізоляційна емульсія Ceresit CP 41

Бітумна гідроізоляційна емульсія Ceresit CP 41


1 571,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit CP 41 є ефективним захисним покриттям для бетонних, оштукатурених та цегляних основ, що піддаються впливу ґрунтових вод та агресивних речовин, що знаходяться у ґрунті.

Емульсія Ceresit СР 41 ефективна при використанні як грунтовка під бітумносодержащіе мастики Ceresit СР 43, Ceresit СР 44.

Підготовка основи

Підстава має бути чистою, міцною і, наскільки це можливо, не містити великих пір. Перед застосуванням емульсії основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію до основи. Раковини, тріщини тощо. повинні бути закладені і вирівняні сумішами Ceresit CT 29 (для стін), Ceresit CN 178 (для підлоги), кути заокруглені радіусом не менше 40 мм за допомогою Ceresit CХ 5 . Шви в кладці крупним планом Ceresit СТ 29 . Монолітні, дуже щільні та гладкі поверхні перед нанесенням штукатурок та пристроєм стяжки попередньо обробляються адгезійним складом, що готується з додаванням Ceresit СС 81 . Внутрішні кути закруглюють за допомогою Ceresit CT 29 для стін та Ceresit CT 178 для підлоги, зовнішні закруглюються механічним шляхом.

Виконання робіт

Емульсія Ceresit CP 41 готова до застосування. Однак, перед нанесенням її необхідно ретельно перемішати.

Для приготування грунтовки з емульсії Ceresit CP 41 остання розводиться водою у співвідношенні: 1:2 для основ, що добре вбирають; 1:5 для слабко поглинаючих основ; 4:1 для ґрунтування бітумномістких рулонних (картон) гідроізоляційних матеріалів і ретельно перемішується.

Перший шар (грунтовка) наноситься на підготовлену основу за допомогою пензля.

Наступні шари наносяться також за допомогою пензля через 2 години після нанесення ґрунтовки.

Для пристрою гідроізоляційних покриттів використовується нерозбавлена емульсія, яка наноситься у три шари. Кожен наступний шар наноситься після висихання попереднього.

Примітка

Емульсія застосовується за температури від +5°С до +25°С та відносної вологості повітря не більше 80%. Емульсію не можна наносити у дощову погоду. Протягом перших 24 годин експлуатації слід захищати від впливу дощу та негативних температур. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 ° С та відносній вологості повітря 65%. В інших умовах технологічні параметри можуть змінюватись.

При попаданні емульсії в очі їх слід негайно промити і звернутися за допомогою до лікаря.

Упаковка

Емульсія Ceresit CP 41 фасується у відра по 10 кг.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, в сухих, прохолодних приміщеннях, не допускаючи замерзання 9 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Технічні характеристики

Основа: водна бітумна емульсія
Щільність 1,0 кг/л
Температура застосування
основи та повітря:
від +1°С до +40°С
Температура застосування емульсії від +3°С до +40°С

Призначення та застосування

Співвідношення при застосуванні,
СР41: вода

Необхідна кількість,
г/м2

Дуже добре поглинаюча основа

1:2

50–70

Підстава з низькою поглинаючою здатністю

1:5

10–20

Грунтування бітумномістких рулонних матеріалів

4:1

200

Гідроізоляційне
покриття (1 шар)

не розбавляється

250

ТУ У В.2.7-26.6-21685172.002-2002

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Ceresit CP 41 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика