Каталог

Виробники

Однокомпонентна еластична гідроізоляційна мастика Ceresit CP 42

Однокомпонентна еластична гідроізоляційна мастика Ceresit CP 42


1 600,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Бітумно-полімерна гідроізоляція для внутрішніх та зовнішніх робіт

 

Властивості

 

  • не містить розчинників
  • водонепроникна
  • ефективна при заповненні та перекритті тріщин в основі до 2мм
  • екологічно чиста
  • стійка до ультрафіолетового випромінювання

Область застосування

Ceresit CP 42 - бітумно-полімерна мастика, застосовується по бетонним і штукатурним поверхням, а також цегляній кладці з розшитими швами для гідроізоляції будівельних конструкцій, що піддаються тривалому впливу води, у тому числі під тиском - підвали, фундаменти, тунелі, конструкції метро. , пристрої та ремонту покрівель з ухилом не менше 5%, гідроізоляції балконів та терас.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням емульсії основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію до основи. Усі нерівності та неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти.

Виконання робіт

Ceresit CP 42 перед застосуванням слід ретельно перемішати. Для нанесення матеріалу використовують зволожений валик з овчини, кисть чи розпилювач. Під час використання розпилювача Ceresit CP 42 слід попередньо розбавити невеликою кількістю води.

На основи, що сильно вбирають, попередньо наноситься Ceresit CP 42 , розведений водою в пропорції 1:1 або 1:2. При розведенні водою слід обережно перемішати Ceresit CP 42 з 5% усієї кількості води, а потім додати кількість води, що залишилася, і знову ретельно перемішати за допомогою низькообертового дриля з насадкою.

Для пристрою покриття Ceresit CP 42 наноситься у два шари. Другий шар наноситься після першого висихання.

Армування мастики склотканиною підвищує стійкість покриття до впливу механічних навантажень.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря не більше 80%. При виконанні зовнішніх робіт слід уникати нанесення мастики на поверхні, що сильно обігріваються, наприклад, поверхні, що знаходяться безпосередньо під впливом прямих сонячних променів. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20°С і відносній вологості повітря 50%. В інших умовах технологічні параметри можуть змінюватись.

Покриття до повного висихання (1-2 дні) слід оберігати від дощу та негативних температур.

Засохлий матеріал можна видалити розчинником.

При попаданні матеріалу в очі, їх слід негайно промити та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

На плоских дахах з метою запобігання утворенню калюж слід забезпечити достатній кут нахилу (>1,5%).

Крім вищезазначеної інформації про застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, в сухих прохолодних приміщеннях 9 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Упаковка

Ceresit CP 42 фасується у відра по 25 кг.

Технічні характеристики

Склад: бітумна мастика, модифікована латексом
Щільність: близько 1,1 кг/дмЗ
Температура основи: від +5°С до +30°С
Температура експлуатації: від -25°С до +120°С
Водонепроникність: 0,7 МПа протягом 8 годин
Час висихання
першого шару перед
нанесенням другого:
не менше 2 годин
Час повного висихання
покриття (2 шари):
наблизить. 3–5 днів
Витрата ґрунтовки: 150–250 г/м2 (залежно
від поглинаючої здатності
основи)
Витрата гідроізоляційного
покриття:
1,5 кг/м2 на один шар

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Ceresit CP 42 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика