Каталог

Виробники

Двокомпонентна еластична гідроізоляційна мастика Ceresit CP 43

Двокомпонентна еластична гідроізоляційна мастика Ceresit CP 43


8 988,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Двокомпонентна бітумно-полімерна гідроізоляція для внутрішніх та зовнішніх робіт

Властивості

  • водонепроникна
  • не містить розчинників
  • армована волокнами
  • заповнює та перекриває тріщини в основі
  • швидкотвердіюча

Область застосування

Мостика Ceresit CP 43 призначена для гідроізоляції мінеральних основ - кам'яна та цегляна кладка із заповненими швами, бетонні та оштукатурені основи від періодичного та постійного впливу ґрунтових вод, у тому числі і під тиском. Ceresit CP 43 застосовується всередині та зовні будівель з боку впливу води. Наноситься на вертикальні та горизонтальні поверхні. Придатна для гідроізоляції фундаментів, склепінь, терас та балконів. При виконанні гідроізоляції не розшитої кам'яної або цегляної кладки, або у разі наявності на поверхні тріщин, ізолюючий шар слід проармувати сіткою зі скловолокна, а шви та тріщини попередньо закласти мастикою Ceresit CP 43 . Ceresit CP 43 може застосовуватися для закріплення теплоізоляційних та дренажних плит, які згодом засипаються ґрунтом. Матеріал є стійким до агресивних речовин, які зазвичай присутні в грунті. Непридатний для покрівель.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Ceresit CP 43 наноситься на рівні, міцні, щільні, чисті, сухі (допускаються трохи вологі) мінеральні поверхні або старі бітумні основи. Кути виступаючих частин поверхні слід округлити, а внутрішні кути закруглити цементним розчином з радіусом не менше 4 см. Виїмки, раковини на поверхні слід заповнити цементним розчином. Стіни з нерівною поверхнею та численними дефектами слід оштукатурити. Сирі основи в області з'єднання стіни та фундаменту слід обробити полімерцементною гідроізоляцією Ceresit CR 65 відповідно до технічного опису її застосування.

Підстава слід загрунтувати емульсією Ceresit CP 41 , розведеною водою, кількість залежить від поглинаючої здатності основи. Для ґрунтування можна використовувати готову (після змішування компонентів) мастику Ceresit CP 43 , розведену водою в пропорції 1:10. Отриманий розчин наноситься пензлем. Перед нанесенням Ceresit CP 43 ґрунтуючий склад повинен повністю висохнути. Підстави, що мають надто пористі ділянки або глибокі виїмки, зашпаклювати масою Ceresit CP 43 таким чином, щоб між основою та шаром мастики не залишилося повітряних бульбашок.

Виконання робіт

Ceresit CP 43 можна наносити на основу за допомогою металевої терки або шляхом розпилення. Для змішування компонентів застосовується низькооборотний дриль із насадкою. Спочатку слід перемішати компонент А (рідкий), потім до нього додати компонент Б (порошок) і перемішувати не менше 2 хвилин до утворення однорідної маси без грудок. Готову масу рівномірно нанести поверхню шаром, товщина якого залежить від типу водного навантаження (див. таблицю). Якщо проводиться гідроізоляція основи від впливу води під тиском, у цьому випадку рекомендується наносити два шари мастики, щоб загальна товщина шару Ceresit CP 43 була не менше 5,6 мм. Для гідроізоляції кам'яної кладки, а також за наявності в основі численних тріщин або при загрозі їх появи, гідроізоляція виконується в два шари з армуванням їх склосіткою. Деформаційні шви слід герметизувати додатково, використовуючи для цього стрічку, що самоклеїться Ceresit BT 21 .

Приготовлену мастику Ceresit CP 43 слід використовувати протягом 2 годин. Гідроізоляційний шар стає стійким до дії опадів через 3:00. Матеріал повністю висихає через 2-4 дні залежно від температури та відносної вологості повітря. На висохлий ізолюючий шар можна приклеїти дренажні плити, використовуючи готову мастику Ceresit CP 43.

Інструмент та свіжі забруднення від мастики можна змити водою. Затверділий матеріал видаляється розчинником, наприклад, бензином або уайт-спіритом.

Примітка

Роботи слід проводити тільки в сухих умовах при температурі повітря та основи від +5°С до +30°С (але не на поверхнях, що сильно обігріваються сонцем) при відносній вологості повітря не більше 80%. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі повітря +23 ° С та відносній вологості повітря 50%. В інших умовах технологічні параметри можуть змінитися.

Щоб уберегти від пошкоджень поверхню, покриту гідроізолюючим шаром, наприклад, при засипанні котловану та осіданні ґрунту, необхідно застосувати дренажний захист. Дренажну обшивку слід зміцнити таким чином, щоб вона не осідала при ущільненні ґрунту. Не допускати концентрованих навантажень на гідроізолюючий шар. Не допускається засипання котловану до тих пір, поки гідроізолюючий шар досить не затвердів. Для засипання котловану не використовувати щільний ґрунт.

Під час роботи використовувати захисний одяг, окуляри та рукавиці. Якщо мастика потрапила на шкіру, слід негайно промити теплою водою з милом (не використовувати розчинників). У разі потрапляння матеріалу в очі рясно промити очі водою та звернутися до лікаря.

Рекомендації

Інформація, наведена в цьому технічному описі, визначає сферу застосування матеріалу та технологію його застосування. Під час роботи з матеріалом слід керуватися нормативними документами на виконання гідроізоляційних робіт.

Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Термін зберігання

У сухому та прохолодному місці термін зберігання 9 місяців у фірмовій герметичній упаковці. Не допускати заморожування!

Упаковка

Ceresit CP 43 фасується у відро ємністю 23 кг (компонент А – рідина) та мішок 5 кг (компонент Б – порошок). Загальна вага комплекту – 28 кг.

Технічні характеристики

Основа: бітум модифікований полімерами та наповнювачами
Щільність: близько 1,0 кг/м3
Температура застосування: від +5°С до +30°С
Пропорція змішування: 4 вагові частини компонента А на 1 частину компонента Б
Час споживання: близько 2 годин
Стійкість до опадів при температурі +10°С: через 3 години
Стійкість до опадів при температурі +20°С через 2 години
 
Час висихання покриття при температурі +10°С приблизно. 5 днів
Час висихання покриття при температурі +20°С приблизно. 3 дні
Температура розм'якшення: +100°С
Можливість застосування навантажень (засипання ґрунтом) через 3 дні
Допустимі деформації покриття: близько 60%
Міцність на розтягування: близько 0,26 МПа.
Твердість за Шором А: близько 19
Закладення тріщин: до 2 мм (висохлий шар товщиною 4 мм)
Закладення тріщин: до 5 мм (висохлий шар товщиною 5 мм)
Водонепроникність під тиском 0,7 МПа: водонепроникна

Орієнтовна витрата

Застосування

Товщина шару, мм

Витрата CP 43, кг/м2
свіжогосухого
Грунтування - - 0,15 
Гідроізоляція від періодичного впливу ґрунтових вод 4,2 (2 шари) 3,0

4,2

Гідроізоляція від постійного впливу води без тиску 4,2 (2 шари) 3,0 4,2
Гідроізоляція від впливу води під тиском до 3 м 5,6 (2 шари) 4.0 5,6 з посиленням армуючої сіткою
Приклеювання плит з пінополістиролу - - 1,0

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Ceresit CP 43 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика