Каталог

Виробники

Товстошарове гідроізоляційне покриття Ceresit CP 44

Товстошарове гідроізоляційне покриття Ceresit CP 44


1 840,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Однокомпонентна мастика для виконання гідроізоляційних робіт

 

Властивості

 

  • водонепроникна
  • не містить розчинників
  • ефективна при заповненні тріщин у основі
  • швидкотвердіюча
  • екологічно чиста.

Область застосування

Ceresit CP 44 - бітумно-полімерна мастика з полістирольним наповнювачем, призначена для гідроізоляції фундаментів будівель та споруд з боку впливу водного навантаження (до 3 м водяного стовпа).

Можливо застосування як клейового складу для закріплення теплозвукоізоляційних плит.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-200. Основа повинна бути сухою (або злегка зволоженою) і міцною без видимих руйнувань. Перед застосуванням мастики основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію до основи. Усі нерівності та неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти цементно-піщаним розчином. Ділянки з великими порами необхідно попередньо закласти Ceresit СР 44 . Запилені та забруднені ділянки слід попередньо обробити бітумною емульсією Ceresit СР 4 1, розведеною водою в пропорції 1:2 (витрата близько 0,2 кг/м2).

Виконання робіт

Ceresit CP 44 готовий до застосування. Перед початком робіт з нанесення вмісту відра необхідно ретельно перемішати, після чого можна приступати до нанесення на поверхню, що гідроізолюється.

При впливі напірної води гідроізоляційний шар мастики необхідно посилити поліефірною тканиною. Для цього наноситься шар мастики товщиною близько 2 мм, в нього злегка вдавлюється тканина, а потім ще один шар наноситься до отримання загальної необхідної товщини. Матеріал застосовується з боку дії води.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря не більше 80%. При виконанні зовнішніх робіт слід уникати нанесення мастики на поверхні, що сильно обігріваються, наприклад, поверхні, що знаходяться безпосередньо під впливом прямих сонячних променів. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 ° С та відносній вологості повітря 65%. В інших умовах технологічні параметри можуть змінюватись.

Покриття до повного висихання слід оберігати від дощу та негативних температур.

Засохлий матеріал можна видалити розчинником.

При попаданні матеріалу в очі, їх слід негайно промити та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами на влаштування бітумно-полімерної гідроізоляції. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, у сухих прохолодних приміщеннях 9 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Упаковка

Ceresit CP 44 фасується у відра по 30л.

Технічні характеристики

Склад: модифікована бітумна мастика
Щільність: близько 1,0 кг/дм3
Температура основи: від +5°С до +30°С
Температура експлуатації: від 0°С до +70°С
Життєздатність: наблизить. 2 години
Час висихання: 2-3 дні
Стійкість до впливу дощу: через 2-4 години

Витрата

 

Рекомендована кількість шарів

Товщина сухого шару, мм

Витрата, кг/м2
Гідроізоляція від періодичного впливу ґрунтових вод 4,0 (2 шари) 3,0 4,0
Гідроізоляція від постійного впливу води без тиску 4,0 (2 шари) 3,0 4,0
Гідроізоляція від впливу води з посиленням під тиском до 3 м 5,3 (2 шари) 4,0 5,3 з посиленням армуючої сіткою
Приклеювання дренажних та теплоізоляційних плит - - 1,0
Захист мінеральних поверхонь від атмосферних впливів - - 1,0-2,0

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Ceresit CP 44 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика