Каталог

Виробники

Бітумна ґрунтовка на водній основі Ceresit BT 29 WB

Бітумна ґрунтовка на водній основі Ceresit BT 29 WB


9 900,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit BT 29 WB – це нетоксична бітумна ґрунтовка високої якості на водній основі. Застосовується як грунтувальний шар перед укладанням гідроізоляційних мембран, що наплавляються і самоклеються, а також може застосовуватися як захист від вологого грунту зовнішніх бетонних і цегляних поверхонь фундаментів, підвалів, підпірних стін та ін.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, ДБН В.2.6-22-2001 та посібники з проектування, влаштування та відновлення гідроізоляції «Системи гідроізоляції будівельних конструкцій будівель та споруд Ceresit». Основа повинна бути сухою та міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням ґрунтовки основу необхідно очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію матеріалу до основи. Неміцні та зруйновані ділянки основи слід видалити з подальшим відновленням ремонтними полімерцементними складами.

Виконання робіт

Ceresit BT 29 WB рекомендується наносити на оброблювану поверхню капроновими щітками, кистями або за допомогою розпилювача. Після нанесення ґрунтовка має висохнути без використання обладнання з відкритим полум'ям.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +4°C до +45°C та відносній вологості повітря не більше 80%. Внутрішні роботи проводити в приміщеннях, що провітрюються.

Інструменти та обладнання можна очистити уайт-спіритом, нефрасом або сольвентом.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами та Посібником. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника.

Роботи з нанесення бітумосодержащих матеріалів необхідно проводити з дотриманням правил техніки безпеки та застосуванням індивідуальних засобів захисту - спецодягу (комбінезон), рукавичок та захисних окулярів. У разі попадання ґрунтовки на шкіру рук її можна змити за допомогою миючого засобу або розчинником (уайт-спіритом, нефрасом, сольвентом), після чого руки ще раз змити водою з милом. У разі контакту з чутливою областю, наприклад, слизовою оболонкою очей, необхідно звернутися до лікаря за медичною допомогою.

Зберігання

Ceresit BT 29 WB зберігати у закритих приміщеннях, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів та захищаючи від екстремальних температур. Термін зберігання до 12 місяців при дотриманні вищевказаних умов.

Упаковка

Ceresit BT 29 WB фасується у відрах по 20 л та металевих бочках по 200 л.

Технічні характеристики

Склад: бітумна емульсія, що не містить розчинників
Колір: коричневий/чорний
Щільність: 1,0–1,05 кг/дм3
Час висихання до відлипа при температурі +30°С: 6 год.
Витрата: 250–500 мг/м2

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Ceresit BT 29 WB зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні описи стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика