Каталог

Виробники

Еластична гідроізоляційна мастика Ceresit CP 48 «XPRESS»

Еластична гідроізоляційна мастика Ceresit CP 48 «XPRESS»


2 680,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Двокомпонентна швидкотвердіюча бітумно-латексна мастика, наповнена полістиролом, для гідроізоляції будівельних конструкцій

Властивості

 

 • стійкість до дощу (водонепроникність через 1,5 години)
 • можливість засипки через 2 доби
 • технологічна
 • еластична, заповнює та перекриває тріщини
 • для всіх видів водних навантажень

Область застосування

Ceresit СР 48 – наповнена полістиролом бітумно-латексна мастика для гідроізоляції всіх видів мінеральних основ – цегляної кладки, бетонних та оштукатурених поверхонь, основ із залишками бітумних матеріалів. Ефективна за всіх видів водних навантажень. Суміш високоеластичний, здатний заповнити та перекрити тріщини до 5 мм.

Ceresit СР 48 придатна для гідроізоляції резервуарів, а також для фіксації ізоляційних, дренажних та захисних плит. Матеріал є стійким до агресивних речовин, присутніх у ґрунті. Застосовується лише з боку дії води.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Ceresit CP 48 наноситься на рівні, міцні, щільні, чисті, сухі (допускається трохи вологі) мінеральні поверхні або старі бітумні основи. Кути виступаючих частин поверхні слід заокруглити, а внутрішні кути закруглити з радіусом не менше 4 см цементним розчином або Ceresit СР 48 (максимальний радіус – 2 см, час висихання – не менше 1,5 годин). Виїмки, раковини на поверхні слід заповнити цементним розчином, допускається Ceresit CP 48 . Після відповідної підготовки основи його можна додатково закріпити за допомогою Ceresit СО 81.

Тріщини та інші пошкодження бетонної поверхні понад 5 мм перед нанесенням ізоляційного шару необхідно заповнити сумішами Ceresit груп CD або СТ, залежно від матеріалу основи та її стану. Як шар грунтовки слід застосовувати Ceresit CP 41 .

Виконання робіт

Ceresit CP 48 можна наносити на основу за допомогою металевої терки або кельми. Для змішування компонентів застосовується низькооборотний дриль із насадкою. Спочатку слід перемішати компонент А (рідкий), потім до нього додати компонент Б (порошок) і перемішувати не менше 2 хвилин до утворення однорідної маси без грудок. Готову масу рівномірно нанести на поверхню в два шари, загальна товщина покриття залежить від типу водного навантаження (див. таблицю).

При перервах у роботі бітумно-латексне покриття у місці стикування зчищається під ухилом вщент. Потім покривається новим шаром гідроізоляції внахлест. Не можна переривати роботу в місцях гідроізоляції кутів та країв. У разі влаштування гідроізоляції конструкцій від грунтової вологи або фільтраційної води, що не накопичується, гідроізоляційний шар наносять у два шари «мокрий по мокрому» із загальною товщиною мокрого шару не менше 3,3 мм.

Якщо виконується гідроізоляція основи від впливу фільтраційної води, що накопичується, і ґрунтової води під тиском, то рекомендується при нанесенні першого шару в Ceresit СР 48 додавати армуюче фіброволокно Ceresit СР 49 . Перед нанесенням другого шару перший шар повинен достатньо просохнути. Загальна товщина мокрого шару має бути не менше 4,4 мм.

Максимально допустима величина водного стовпа, що впливає на гідроізоляцію Ceresit СР 48 , – 3 метри.

Гідроізоляційний шар стає стійким до дії опадів через 1,5 години за +20 °С.

Шви та з'єднання:

Деформаційні та розділові шви між будинками в зоні контакту з ґрунтом необхідно ретельно герметизувати стрічкою для швів Ceresit СР 50 або герметизуючою мембраною Ceresit ВТ 21 . При нанесенні гідроізоляції на стик стіна/труба ізоляційний шар наносять по довжині труби до 5 см. Цей стик можна додатково загермітизувати за допомогою СА 31 / 32.

Примітка

Роботи слід виконувати відповідно до чинної нормативної документації та з урахуванням положень цього технічного опису.

Роботи слід проводити тільки в сухих умовах при температурі повітря і основи від +1°С до +40°С (але не на поверхнях, що сильно обігріваються сонцем). Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі повітря +20 °С і відносній вологості повітря 50%. В інших умовах технологічні параметри можуть змінитися.

Щоб уберегти від пошкоджень поверхню, покриту гідроізолюючим шаром, наприклад, при засипанні котловану та осіданні ґрунту, необхідно застосувати дренажний захист. Дренажну обшивку слід зміцнити таким чином, щоб вона не осідала при ущільненні ґрунту. Не допускати концентрованих навантажень на гідроізолюючий шар.

Не допускається засипання котловану до тих пір, поки гідроізолюючий шар не затвердів. Для зворотного засипання котловану не використовувати щільний ґрунт.

Під час роботи необхідно використовувати захисний одяг, окуляри та рукавиці. Якщо мастика потрапила на шкіру, слід негайно промити теплою водою з милом (не використовувати розчинники). У разі потрапляння матеріалу в очі рясно промити очі водою та звернутися до лікаря.

Зберігання

У сухому та прохолодному місці 9 місяців у фірмовій герметичній упаковці. Не допускати заморожування!

Упаковка

Ceresit СР 48 фасується у відра по 28 кг.

Технічні характеристики

Основа: бітумно-латексна
Щільність після змішування: близько 0,65 кг/дм3
Робочий час: приблизно. 1 година
Висихання для експлуатаційних навантажень*:
 • +3°С – приблизно. 4 діб
 • +10 °С – приблизно. 3 доби
 • +20 °С – приблизно. 2 доби
Стійкість покриття до дощування (короткий дрібний дощ)  :
 • +3 °С – приблизно. 2 години
 • +10 °С – приблизно. 2 години
 • +20 °С – приблизно. 1,5 години
Пропорція змішування: Рідкий компонент (А) з порошковим компонентом (В): 3 : 1 частин за вагою
Кріплення ізоляційних та дренажних плит: 1–2
Закладення тріщин, раковин та ін.(чорновий шар): 1–2
Робоча температура(основа та повітря): +1°С до +40°С
Робоча температура(суміш Ceresit СР 48): +3°С до +30°С
Термостійкість для транспортування та зберігання: 0°С до +40°С, захищати від негативних температур та прямих сонячних променів

Необхідна кількість залежно від типу навантаження**

Рекомендована
товщина
шару, мм

Товщина сухого шару, мм

Необхідна кількість кг/м2

Гідроізоляційне покриття

Грунтова волога, фільтраційна вода, що не накопичується

3,3 3,0 3,3 2 шари

Вплив води під тиском до 3 метрів

4,4 4,0 4,4 2 шари + армування

 

*Залежно від температури, вологості повітря та підкладки, висихання прискорюється або сповільнюється.

**Кількість матеріалу, зазначена вище, є мінімальною і може бути збільшена на 1–2 кг/м2, залежно від кваліфікації робітників. Пухкі або нерівні підкладки можуть призвести до більшої витрати.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Ceresit СР 48 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, наведених у цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика