Каталог

Виробники

Напилювана бітумно-полімерна гідроізоляційна емульсія CP 40

Напилювана бітумно-полімерна гідроізоляційна емульсія CP 40


1 496,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

2-х компонентне бітумно-полімерне товстошарове покриття, що не містить розчинника, для гідроізоляції будівельних конструкцій будівель

Властивості

  • Еластична, стійка до тиску
  • Швидкотвердіюча водонепроникність через 5 хвилин
  • Одношарове нанесення
  • Перекриває неактивні тріщини

Область застосування

Ceresit CP 40 застосовується для гідроізоляції мінеральних основ – кам'яна та цегляна кладка із заповненими швами, бетонні та оштукатурені поверхні. Ceresit CP 40 може застосовуватися для гідроізоляції будівельних конструкцій, на які впливає такі види водних навантажень: фільтраційна вода, що не накопичується; фільтраційна вода, що накопичується; ґрунтова вода під тиском. Ceresit CP 40 застосовується всередині та зовні будівель з боку впливу води. Наноситься на вертикальні та горизонтальні поверхні. Придатна для гідроізоляції підвалів, фундаментів, бетонних плит основи, підземних паркінгів та інших елементів будівельних конструкцій. Може застосовуватись по старих бітумних підставах. Ceresit СP 40 може також використовуватися як горизонтальна гідроізоляція бетонної фундаментної плити з протилежного боку за умови укладання на нього притискного шару. Ceresit CP 40 є стійким до агресивних речовин, які зазвичай присутні в грунті.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Ceresit CP 40 наноситься на рівні, міцні, щільні, чисті, сухі (допускається трохи вологі) мінеральні поверхні або старі бітумні основи. Кути виступаючих частин поверхні слід заокруглити, а внутрішні кути закруглити цементним розчином з радіусом не менше 4 см. Виїмки, раковини на поверхні слід заповнити матеріалом Ceresit CP 43, який повинен висохнути до нанесення Ceresit CP 40 . Стіни з нерівною поверхнею та численними дефектами слід оштукатурити. Шви у кладці шириною понад 5 мм заповнюються матеріалом Ceresit СТ 29 . Сирі основи в області з'єднання стіни та фундаменту слід обробити полімерцементною гідроізоляцією Ceresit CR 65 відповідно до технічного опису на її застосування. Підстави з пустотілої цегли та пористого бетону попередньо обробити ґрунтовкою Ceresit CP 41.

Виконання робіт

Обидва компоненти Ceresit CP40 можуть наноситися за допомогою установки для безповітряного розпилення двокомпонентних сумішей (наприклад, WIWA-Airless серії DuoMix 230) у поєднанні з пістолетом (наприклад, WIWA 500). до утворення однорідної маси без грудок. Розпилення Ceresit CP 40 на великих поверхнях повинно проводитись за один прохід. Відразу після розпилення гідроізоляція твердне і стає водостійкою протягом п'яти хвилин поверхні. Ceresit CP 40 може застосовуватися для гідроізоляції будівельних конструкцій, на які впливає такі види водних навантажень: фільтраційна вода, що не накопичується; фільтраційна вода, що накопичується; ґрунтова вода під тиском. Ceresit CP 40 наноситься рівномірно відповідно до рекомендацій до необхідної товщини шару (див. технічні дані). Нанесення матеріалу здійснюється в перехресному напрямку, і при цьому перевіряється кількість матеріалу, що використовується, і товщина шару, що наноситься.

При перервах у роботі більш ніж на 15 хвилин покриття в місці стикування зчищається під ухилом вщент. Не можна переривати роботу в місцях гідроізоляції кутів та країв. Перед поновленням робіт із гідроізоляції слід попередньо обробити місце стику за допомогою газового пальника/паяльної лампи, до утворення сухої, липкої поверхні. Потім може бути продовжено рівномірне нанесення (нахльостування) Ceresit СР 40 .

Термоізоляційні, захисні та дренажні плити можуть кріпитися через 4 години (залежно від температури та вологості) бітумними продуктами без розчинника, такими як Ceresit CP 43 , використовуючи метод точкового приклеювання.

Засипку будівельного котловану можна проводити при температурі > +15 °С після закінчення 24 годин. При температурі < +15 °C, засипання котловану здійснюється через 48 годин. Залишки компонента А, що не затверділи, на інструменті можна видалити водою. Залишки компонента і вже засохлі залишки компонента А можна видалити за допомогою бензину або біодизельного палива. Забороняється використання інших розчинників. Компонент В не повинен торкатися води.

Примикання стін до основи додатково герметизується. Деформаційні шви та шви в будинках в зоні прилеглої до вимощення (ґрунту), що знаходяться зовні, слід герметизувати за допомогою Ceresit CP 50 або мембрани Ceresit BT 21.

Примітка

Ceresit CP 40 слід наносити в один прохід без армуючого шару. Матеріал застосовується в сухих умовах при температурі від 0°C до +35°С (не допускати потрапляння прямих сонячних променів) та за відносної вологості повітря нижче 80%.

Після завершення гідроізоляційних робіт або при великих перервах (простіше більше тижня) пульверизатори повинні бути очищені. Високий матеріал можна видалити за допомогою бензину або біодизельного палива. Не допускати впливу води на шар гідроізоляції до повного його висихання. Щоб уберегти від пошкоджень поверхню, покриту гідроізолюючим шаром, наприклад, при засипанні котловану та осіданні ґрунту, необхідно застосувати дренажний захист. Дренажну обшивку слід зміцнити таким чином, щоб вона не осідала при ущільненні ґрунту. Не допускати концентрованих навантажень на гідроізолюючий шар. Не допускається засипання котловану до тих пір, поки гідроізолюючий шар не затвердів. Для зворотного засипання котловану не використовувати щільний ґрунт. Ceresit CP 40 не містить розчинників та не є небезпечною речовиною. Під час роботи необхідно використовувати захисний одяг, розпіратори, окуляри та рукавиці.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації щодо застосування Ceresit CP 40 , під час роботи з матеріалом слід керуватися чинними нормативними документами на виконання гідроізоляційних робіт. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести пробні випробування або звернутися за консультацією до виробника (імпортера).

Упаковка

Компонент A: 1000 л контейнер

Компонент B: 30 кг відро

Утилізація

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Пакування утилізувати як побутові відходи. Не зливати в каналізацію та водоймища!

Технічні характеристики

Склад: Компонент A: реактивна синтетично модифікована бітумна емульсія
Склад: Компонент Б: спеціальна добавка для хімічного процесу твердіння
Щільність, компоненти A + Б: близько 1,05 кг/дм3
Температура застосування: від 0 до +35 °С
Пропорція змішування: 4 частини компонента A та 1 частина компонента Б
Вплив механічного навантаження: через 4–6 годин
Водонепроникність: через 5 хвилин

Витрата залежно від водного навантаження

< th rowspan="2">Структура

ВиглядТовщина шару, ммВитрата*, в кг
МокрогоСухого
Фільтраційна вода, що не накопичується 3,2 3,0 4,2 1 шар
Фільтраційна вода, що накопичується 3,2 3,0 4,2 1 шар
Грунтова вода під тиском 4,3 4,0 5,6 1 шар

* Залежно від якості підготовки основи витрати можуть змінюватися.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Ceresit СР 40 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика