Утеплення фасаду: питання та відповіді
На сьогоднішній день дуже багато компаній пропонують різні послуги і матеріали для утеплення фасаду Найчастіше, для здешевлення вартості робіт, наймають фізосіб, які не можуть гарантувати якість, тому що не мають потрібних навичок або нехтують технологією, у багатьох випадках цих будівельників неможливо відшукати якщо виникнуть проблеми з фасадом після утеплення. Ми працюємо з перевіреними будівельними матеріалами та дотримуємося технології утеплення, це гарантує довговічність нового фасаду. Також компанія надає гарантійний договір на утеплення фасаду вашого будинку.
Як зробити утеплення фасаду своїми руками?
Але якщо ви вирішили зробити утеплення фасаду своїми руками, то виникне ряд питань:
- Як підібрати потрібні матеріали для утеплення фасаду та цоколя?
- Який інструмент та витратні матеріали потрібні для утеплення фасаду?
- Коли краще починати робити утеплення фасаду?
- Як правильно зробити утеплення фасаду, щоб він служив довго?
- Яка декоративна штукатурка краще для фасаду, а яка для цоколя?
- Яка правильно зробити утеплення цоколя та фундаменту?
Ми дуже хочемо, щоб у Вас все вийшло, тому на ці та інші питання із задоволенням дадуть відповідь наші фахівці БЕЗКОШТОВНО.
Для цього ви можете надіслати нам електронний запит на пошту < strong>5616111@i.ua< /a> або зв'язатися зі спеціалістом за телефоном 067 327 61 77
докладна технологія утеплення фасаду. ..
Як довго тривають роботи з утеплення фасаду?
Утеплення фасаду «мокрим способом» триває, за умови хорошої погоди, зазвичай від 21 до 30 днів.
Коли краще робити утеплення фасаду?
Утеплення фасаду процес залежить від багатьох факторів, у тому числі і від погоди. Приклеїти утеплювач і зробити армування за допомогою фасадної сітки та армуючого клею, можна і при негативних температурах до -5 градусів за Цельсієм, а ось нанесення декоративної штукатурки проводиться в суху погоду та температурному діапазоні стіни від +5 до +25 градусів.
>
Зазвичай, утеплення фасаду проводиться навесні - влітку - восени, взимку досить рідко, адже потрібні спеціальні протиморозні добавки або будувати "тепляки". Влітку в спекотні дні роботи з утеплення фасаду слід виконувати рано-вранці, а протягом дня на тих стінах, які знаходяться в тіні.
Докладно про вартість утеплення фасаду.
Як обчислюється плата за роботи з утеплення фасаду? Відповідно до СНиП всі площини які вже ніж 50 сантиметром обчислюються в метрах погонних, це можуть бути укоси, виступи, колони тощо, їх вартість становить 75% від вартості квадратного метра. Якщо роботи потрібно виконати на стелі, то це 150% вартості квадратного метра, Плата за облаштування фасадних декоративних елементів знімається окремо за погонний метр і в залежності від складності. Будівельні риштування надаються безкоштовно на період виконання робіт з утеплення фасаду, прибирання території теж, але вивіз будівельного сміття оплачується окремо.
Як зробити виміри фасаду будівлі перед утепленням?
Оплата робіт та фактичні виміри проводяться в кінці, за фактом. Попередні виміри та складання кошторису можна зробити на підставі проекту або фотографій будівлі з усіх боків, зрозуміло, можна викликати нашого представника за телефоном 067 327 61 77 і він виконає точні виміри будівлі лазерним далекоміром.
Яка декоративна штукатурка найкраще для утеплення фасаду?
Декоративна штукатурка при утепленні фасаду, крім декоративної функції також є захистом усієї системи утеплення і має протистояти жарі/холоду, ультрафіолету та вітру. Оптимальним варіантом за ціною та якістю для захисту фасаду після утеплення від вищевикладених природних факторів є продукція компанії "Хенкель" під торговою маркою Ceresit. Декоративна штукатурка Ceresit, також містить протигрибкову добавку, яка убереже північну стіну фасаду від появи цвілі.
Декоративна штукатурка Ceresit представлена в широкому асортименті. Використовувати мінеральну штукатурку у вигляді сухої суміші ми не рекомендуємо. Ціна на мінеральну декоративну штукатурку досить низька, але її потрібно двічі фарбувати після нанесення, і зрештою квадратний метр буде коштувати тих же грошей, що і декоративна штукатурка з відер, в яку вже доданий пігмент, що барвить. Крім цього, мінеральна штукатурка, не так гарно виглядає і якщо ви ненароком подряпаєте її, буде видно подряпину і її доведеться зафарбовувати.
Декоративна штукатурка у відрах, профарбована на всю товщину і подряпин на ній видно не буде. Діляється така штукатурка, умовно, на два види: дихаюча/паропроникна та акрилова, яка не дихає, але ідеально підходить, якщо ви зробили утеплення фасаду пінопластом, наприклад штукатурка декоративна акрилова «камінцева» Ceresit CT 60.
Якщо ви зробили утеплення фасаду за допомогою мінеральної вати, газобетону або ви збираєтеся наносити декоративну штукатурку оштукатурену стіну без утеплювача, наприклад на цегляний паркан, то вам потрібна лише паропроникна декоративна штукатурка: силіконова, силікатна або силікон-силікатна, наприклад, ш
тукатурка декоратив ная Ceresit CT174.
Який утеплювач краще для утеплення фасаду?
Компанія «КЕЛЬМА» займається утепленням фасадів «мокрим способом». Як утеплювач на цоколь/фундамент ми наполегливо рекомендуємо екструдований полістирол або піноскло, а на утеплення фасаду /uk/103-penoplast-fasad-krovly-yteplitel-kypit-yteplenie-penopolistirol">пінопласт, мінеральна вата або пінобетон. Екструдований пінополістирол як утеплювач фасадної частини будівлі ми не розглядаємо зовсім, тому що основною якістю «екструдера/еструдера», є те, що він абсолютно не гігроскопічний , тобто - стиродур не вбирає вологу, а тому не придатний для утеплення житлових приміщень, під ним почне накопичуватися конденсат і з'явиться пліснява.
Так все-таки що краще пінопласт або «мінвата» з базальтового волокна типу ROCKWOOL або Ізоват?
Так давайте з'ясуємо разом. Утеплювач із пінополістиролу виготовляється при спінюванні полістиролу під температурною обробкою. Під поняттям "пінополістирол" також використовують терміни "пінопласт", "пінопласт полістирольний", "стирольний пінопласт" тощо.
Переваги пінополістиролу у співвідношенні з ціною, має низький коефіцієнт теплопровідності; більш висока міцність, порівняно з мінеральною та скловатою; не потребує особливих навичок під час встановлення; найдешевший матеріал із «утеплювачів». Поряд із перевагами є й недоліки.
Недоліки пінополістиролу (пінопласту) · на відміну від мінвати та екструдованого пінополістиролу є, слабо але горючим матеріалом: · непридатний для використання як утеплювач фундаменту або цоколя так як має властивість намокати Тому підвищується коефіцієнт теплопровідності і як наслідок втрачає можливість чинити опір дії холоду: · при зовнішньому утепленні пінопластом особливо важливо зберегти цілісність армуючого шару або можливо, що гризуни знайдуть «слабке місце» і прогризуть лаз: · на сьогоднішній день важко придбати пінополі виробники (імпорт не завозиться з-за дорожнечі транспортування) намагаються заробити більше, ніж їм належить, тоді в хід йдуть подрібнені коробки з-під телевізорів і холодильників (Ірпінь) або банальний недосип гранулату (насипки), зважте кубометр пінопласту популярної 25 щільності, який продають в «Епіцентр». » та «Нової Лінії» ( ВІКБУД). Ми утеплюємо фасади, якщо пінолістиролом, то виробленим на обладнанні часів СРСР з дотриманням ГОСТів у смт. «Коцюбинське» Мінеральна вата є волокнистим теплоізоляційним матеріалом (утеплювачем), який виготовляється на основі металургійних шлаків або розплаву гірських порід. Залежно від вибору основи при виробництві може відрізнятися також і якість мінеральної вати: при виробництві на основі шлаків знижується межа вогнестійкості утеплювача. Низька теплопровідність мінеральної вати забезпечується його волокнистою структурою. По суті повітря є найбільш ефективним утеплювачем, а "завдання" мінеральної вати полягає в тому, щоб зберігати в собі повітря в максимально можливому обсязі (до 95% від загального обсягу мінеральної вати) і утримувати його там в нерухомому стані. При цьому мінеральна вата має бути зручною у використанні при будівництві або ремонтних роботах. Крім функції утеплювача, мінеральна вата, як і скловата, має властивості відмінного звукоізолятора, а також є негорючим матеріалом. Також сюди варто додати екологічність та зручність у використанні. Основними виробниками та постачальниками мінеральної вати в Україні є: компанія Rockwool, Ізоват та Техноніколь. Компанія Rockwool реалізує свою продукцію на території України з 1997 року.
Переваги мінеральної вати - утеплювач мінвата, відноситься до категорії не горючих матеріалів, на відміну від, наприклад, пінополістиролу; значно краще оберігає оселю від спеки (завдяки гігроскопічності) відмінна звуконепроникність; біологічна та хімічна стійкість; натуральний матеріал (базальтове волокно) має властивість вбирати вологу зі стін і випаровувати назовні - паропроникність (за умови використання «штукатурки», що дихає) прекрасний спосіб вберегти своє житло від «грибка» приємний мікроклімат у приміщенні: не викликає корозію; Єдиним і найбільшим недоліком мінвати є її дорожнеча. Мінеральна вата за ціною щодо пінопласту дорожча у два з половиною рази (Ізоват), а часом і більше (RockWool).