Каталог

Виробники

Акриловий герметик Ceresit Akryl

Акриловий герметик Ceresit Akryl


120,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit Akryl призначений для:

  • герметизації швів та стиків віконних та дверних блоків;
  • заповнення тріщин у штукатурці та цегляній кладці всередині та зовні будівель;

Має високу адгезію до цегляних, бетонних і штукатурних основ, деревини та анодованого алюмінію. Не застосовується для швів, що піддаються постійному впливу води (басейни, резервуари).

Підготовка основи

Підстава має бути сухою та міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням герметика основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію матеріалу до основи. При необхідності слід видалити стару герметизуючу масу та залишки інших речовин. Для отримання оптично бездоганних швів рекомендується обклеїти краї швів гладкою липкою стрічкою, яка після нанесення герметика та його розшивки видаляється. Таким чином фіксуються рівні краї.

Деревина з прозорим покриттям (спеціальні фарби) та жорсткий полівінілхлорид повинні бути попередньо покриті засобом Tersostat Primer 155 (час висихання від 30 до 120 хвилин).

Виконання робіт

Баллончик з Ceresit Akryl розрізати над різьбленням, нагвинтити пластмасову форсунку і зробити на ній зріз відповідно до ширини шва. Після цього балончик встановити пістолет-нагнітач (ручний або пневматичний пістолет Sista) і з його допомогою зробити рівномірне, без перепусток, нагнітання герметика в шов. Шов має бути заповнений повністю. Відразу після нагнітання герметизуючої маси, не пізніше ніж через 6-8 хвилин, її розрівнюють за допомогою відповідного інструменту. Для цього інструмент змочується водою. Щоб уникнути розтріскування плівки, що утворюється, відразу ж після цього зняти липку стрічку.

Свіжу, ще не засохлу герметизуючу масу видаляють за допомогою води. Засохлі залишки можна видалити лише механічним способом.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°С до +40°С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +23 ° С та відносній вологості повітря 50%. В інших умовах час твердіння може змінюватись.

Під час роботи необхідно берегти очі та шкіру. У разі попадання герметика в очі слід негайно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

Крім вищевикладеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами на виконання робіт, що герметизують. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі сумніву у властивостях матеріалу чи області його застосування слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У герметичній фірмовій упаковці в сухих приміщеннях при температурі від +2°С до +20°С - 18 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Упаковка

Ceresit Akryl фасується в балончики по 280 мл.

Технічні характеристики

Основа: дисперсія акрилату
Час утворення поверхневої плівки: близько 15 хвилин
Час повного затвердіння шару товщиною 5 мм: близько 10 діб
Щільність: 1,5 г/мл
Термостійкість: від-20°Сдо+80°С
Температура основи при застосуванні герметика: від +5°Сдо+40°С
Максимально допустима деформація шва: до 10%
Об'ємна усадка: не більше 18%
Твердість за Шором (А): 20-25
Максимальна ширина шва: 30 мм
Модуль пружності: близько 0,05 МПа
Витрата:  
20x10 мм 200 мл/м.п.
10x10 мм 100 мл/м.п
6x6 мм 36 мл/м.п.
3x5 мм 15 мл/м.п.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Ceresit Akryl зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, наведених у цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, які не передбачені технічним описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика