Каталог

Виробники

Санітарний силіконовий герметик Ceresit Silikon Sanitary

Санітарний силіконовий герметик Ceresit Silikon Sanitary


198,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit Silikon Sanitary призначений для:

  • герметизації швів та стиків у ванних кімнатах, душових кабінах, басейнах, санвузлах, кухнях та інших приміщеннях та будівлях, що експлуатуються у вологому середовищі;
  • заповнення швів облицювання у вологих приміщеннях з плитки будь-якого виду, крім мармурової.

Має хороше зчеплення без застосування ґрунтовки з керамічними плитками, емальованими поверхнями, фарфором та склом.

Підготовка основи

Підстава має бути сухою та міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням герметика основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію матеріалу до основи. При необхідності слід видалити стару герметизуючу масу та залишки інших речовин. Для отримання оптично бездоганних швів рекомендується обклеїти краї швів гладкою клейкою стрічкою, яка після нанесення герметика та його розшивки видаляється. Таким чином фіксуються рівні краї шва.

Виконання робіт

Баллончик із Ceresit Silikon Sanitary розрізати над різьбленням, нагвинтити пластмасову форсунку і зробити на ній зріз відповідно до ширини шва. Після цього балончик встановити пістолет-нагнітач і з його допомогою зробити рівномірне нагнітання герметика в шов. Шов має бути заповнений повністю. Відразу після нагнітання герметизуючої маси, не пізніше ніж через 6-8 хвилин, її розрівнюють за допомогою відповідного інструменту. Для цього інструмент змочується водою. Щоб уникнути розтріскування плівки, що утворюється, необхідно відразу ж після цього зняти липку стрічку.

Свіжу, ще не засохлу герметизуючу масу видаляють за допомогою спирту або ацетону. Засохлі залишки можна видалити тільки механічним способом (у затверділому стані Ceresit Silikon Sanitary не розчиняється у жодних розчинниках).

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°С до +40°С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +23 ° С та відносній вологості повітря 50%. В інших умовах час твердіння може змінюватись.

Ceresit Silikon Sanitary містить оцтову кислоту і в момент схоплювання відбувається її виділення, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру, забезпечити хорошу вентиляцію та не вдихати пари. У разі попадання герметика в очі слід негайно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

Крім вищевикладеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами на виконання робіт, що герметизують. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі застосування герметика в інших умовах або для інших цілей слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У герметичній фірмовій упаковці в сухих приміщеннях при температурі від +10°С до +20°С - 18 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Упаковка

Ceresit Silikon Sanitary фасується в балончики по 280 мл.

Технічні характеристики

Основа: силікон з оцтовою кислотою
Час утворення поверхневої плівки: 10-15 хвилин
Час повного затвердіння шару товщиною 5 мм: близько 2 діб
Щільність: 1,02 г/мл
Термостійкість: від-40°Сдо+180°С
Температура основи при застосуванні герметика: від +5°Сдо+40°С
Об'ємна усадка: 3%
Максимально допустима деформація у шві: до 25%
Міцність при 100% розтягуванні: близько 0,3 МПа
Максимальна ширина шва: 30 мм
Витрата
Витрата 20x10 мм: 200 мл/м.п.
Витрата 10x10 мм: 100 мл/м.п.
Витрата 6x6 мм: 36 мл/м.п.
Витрата 3x5 мм: 15 мл/м.п.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Ceresit Silikon Sanitary зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, наведених у цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, які не передбачені технічним описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика