Каталог

Виробники

Універсальний силіконовий еластичний герметик Ceresit Silikon Universal

Універсальний силіконовий еластичний герметик Ceresit Silikon Universal


190,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit Silikon призначений для:

  • герметизації віконних та дверних блоків, склопакетів;
  • герметизації швів збірних огороджувальних конструкцій з бетону, металу, скла;
  • виконання деформаційних швів у басейнах, резервуарах, теплоізоляційних системах фасадів.

Має хороше зчеплення без застосування ґрунтовки з керамічними плитками, фарфором та склом.

Підготовка основи

Підстава має бути сухою та міцною без видимих руйнувань. Перед застосуванням герметика основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію матеріалу до основи. При необхідності слід видалити стару герметизуючу масу та залишки інших речовин. Для отримання оптично бездоганних швів рекомендується обклеїти краї швів гладкою липкою стрічкою, яка після нанесення герметика та його розшивки видаляється. Таким чином фіксуються рівні краї шва.

Виконання робіт

Баллончик із Ceresit Silikon Universal розрізати над різьбленням, нагвинтити пластмасову форсунку і зробити на ній зріз відповідно до ширини шва. Після цього балончик встановити пістолет-нагнітач і з його допомогою зробити рівномірне, без перепусток, нагнітання герметика в шов. Шов має бути заповнений повністю. Відразу після нагнітання герметизуючої маси, не пізніше ніж через 6-8 хвилин, її розрівнюють за допомогою відповідного інструменту. Для цього інструмент змочується водою. Щоб уникнути розтріскування плівки, що утворюється, необхідно відразу ж після цього зняти клейку стрічку.

Свіжу, ще не засохлу герметизуючу масу видаляють за допомогою спирту. Засохлі залишки можна видалити механічним способом або за допомогою спеціального засобу видалення Ceresit Silikon Universal.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°С до +30°С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +23 ° С та відносній вологості повітря 50%. В інших умовах час схоплювання та твердіння може змінитися.

Ceresit Silikon Universal містить оцтову кислоту і в момент схоплювання відбувається її вивільнення, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру, забезпечити хорошу вентиляцію та не вдихати пари. У разі попадання герметика в очі слід негайно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

Крім вищевикладеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами на виконання робіт, що герметизують. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі застосування герметика в інших умовах або для інших цілей слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях при температурі близько +20°С - 18 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Упаковка

Ceresit Silikon Universal фасується в балончики по 280 мл.

Технічні характеристики

Основа: силікон з оцтовою кислотою
Час утворення поверхневої плівки: 10-20 хвилин
Час повного затвердіння при товщині шару 5 мм: близько 2 діб
Щільність: 1 г/мл
Термостійкість: від -40°Сдо+100°С
Температура основи при застосуванні герметика: від +5°Сдо+40°С
Усадка: не більше 20% %
Максимально допустима деформація швів: не менше 20% %
Напруга при 100% розтягуванні: близько 0,3 МПа
Максимальна ширина шва: 15 мм
Витрата
Витрата 20x10 мм: 200 мл/м.п.
Витрата 10x10 мм: 100 мл/м.п.
Витрата 6x6 мм: 36 мл/м.п.
Витрата 3x5 мм: 15 мл/м.п.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Ceresit Silikon Universal зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, наведених у цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, які не передбачені технічним описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика