Каталог

Виробники

Поліуретановий герметик CF 100 PU Sealant

Поліуретановий герметик CF 100 PU Sealant


260,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Поліуретановий герметик Ceresit CF 100 PU Sealant є однокомпонентним поліуретановим герметиком, який під впливом вологи затверджується до твердого, але високоеластичного стану з низьким модулем пружності. Може використовуватися в широкому діапазоні робочих температур. Герметик придатний для застосування як на вертикальних, так і горизонтальних стиках по бетону, дереву, мармуру, алюмінію, сталі, кераміки, гіпсовим панелям і т. д., атмосферостійкий, залишається еластичним при температурі нижче -40°С, може контактувати з питною водою, має гарну стійкість до впливу мікроорганізмів та хімічних речовин. Використовується для герметизації технологічних стиків у резервуарах для води, іригаційних каналів, підвальних стін, елементів бетонних конструкцій, у тому числі промислових підлог та інших подібних стиках.

Підготовка основи

Підстава має бути чистою, сухою, вологість основи 10%. Основа не повинна мати на поверхні олій, частинок пилу та ін. видалити цементне молочко. Нанести ґрунтовку. Для стиків у промислових підлогах, що експлуатуються при малій інтенсивності впливу рідин, може використовуватися ґрунтовка Ceresit CT 14 .

Виконання робіт

У стик на потрібну глибину необхідно вставити спінений поліетиленовий джгут, що дозволить регулювати глибину заповнення герметиком. Потім помістіть упаковку у відповідний шприц та натисніть на важіль для видавлювання герметика. Застосування інструменту обробки рекомендується відразу після нанесення герметика.

Примітка

Рекомендований температурний діапазон для застосування герметика: від +5°С до +40°С. За холодних погодних умов перед застосуванням слід витримати упаковку герметика при +20°С.

Для одержання оптимальних результатів роботи герметика у шві його переріз має співвідноситься 2:1 (ширина: глибина) за умови, що мінімальна глибина заповнення становить 10 мм. оброблена поверхня повинна бути захищена від дії води протягом 8–10 годин.

Усі інструменти після роботи необхідно негайно очистити. Рекомендується використовувати захисні рукавиці

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про засоби застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному листі. У разі сумніву необхідно самостійно випробувати матеріал або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, в сухих умовах при температурі від +10°С до +20°С не більше 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Упаковка

Ceresit СF 100 PU Sealant випускається по 600 мл.

Технічні характеристики

Колір: сірий, білий, чорний, коричневий
Щільність: 1,35±0,02 г/см3
Висихання до зникнення липкості: 2 години
Твердість за Шором А: ~25
Температура застосування: від +5°С до +40°С
Відносне подовження під час розриву: 900%
Міцність при максимальному розтягуванні: 2,5–3 Н/мм2
Максимальна деформація у швах: >80%

Витрата: метрів стику однією 600 мл упаковкою

Висота, мм Ширина, мм
5 10 15 20 25
5 24 12      
10     4 3 2,4
15         1,6

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність поліуретанового герметика Ceresit CF 100 PU Sealant зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання герметика, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика