Каталог

Виробники

Універсальний гідрофобізатор Ceresit CT 13

Універсальний гідрофобізатор Ceresit CT 13


2 592,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Для поверхневої гідрофобізації поглинаючих мінеральних основ, у т.ч. сильнолужних

Властивості

 

 

 • водовідштовхуючий
 • запобігає забрудненню поверхні
 • глибокопроникний
 • стійкий до впливу лугів
 • стійкий до атмосферних впливів
 • паропроникний
 • підвищує теплоізоляційні властивості огороджувальних конструкцій
 • екологічно безпечний

Область застосування

Універсальний гідрофобізатор Ceresit CT 13 призначений:

 • для надання гідрофобних властивостей сильнолужним основам (бетон, цемент, силікатна цегла, штукатурка та ін. мінеральні основи). Здатний забезпечити водозахисні властивості мінеральних основ, покритих мікротріщинами до 0,2 мм.

Не застосовується:

 • для гідрофобізації підлог та захисту будівельних конструкцій від ґрунтових вод;
 • для захисту поверхонь із полімерними покриттями.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною без видимих руйнувань. Перед застосуванням Ceresit CT 13 основу необхідно очистити від речовин, що перешкоджають адгезії, таких як жир, олія, оліфа, мастика та інших, що зменшують проникнення в основу. Утворення з водоростей, моху, висоли, відшарування, ізолюючі шари, що стали непридатними, неміцні, пухкі ділянки поверхні основи видалити механічним шляхом, обробити грунтовками, потім закласти сумішами Ceresit. Марка суміші підбирається в залежності від стану та призначення конструкції. Тріщини попередньо закладаються.

Виконання робіт

Перед застосуванням Ceresit CT 1 3 необхідно добре збовтати, потім рідина за допомогою валика або кисті наноситься на поверхню, що гідрофобізується, до повного її насичення.

Примітка

Гідрофобізацію поверхонь слід виконувати при температурі від +5 до +25°С та відносній вологості не більше 80%. Не допускається виконання робіт під прямим сонячним промінням або нагрітої поверхні більш ніж 30°С. Для досягнення великої гідрофобізації рекомендується наносити два шари Ceresit CT 13 методом "вологе" по "вологому". Забарвлення фасаду по гідрофобізованій поверхні може проводитися не раніше ніж через 6 місяців.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про застосування Ceresit CT 13 необхідно керуватися чинною нормативною документацією на відновлення гідрозахисних властивостей будівельних конструкцій. У разі використання матеріалу в умовах, не зазначених у технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці у сухих приміщеннях з постійною температурою від +5 °C до +30 °С 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Упаковка

Гідрофобізатор Ceresit CT 13 фасується в каністри по 5 та 10 л. Запобігати заморожуванню!

Технічні характеристики

Основа: силоксанова емульсія
Щільність: близько 1,0 кг/дм3
Колір: молочно-білий, прозорий
Температура застосування: від +5°С до +35°С
Експлуатаційна довговічність обробки 8-12 років (залежить від витрати, пористості поверхні та інтенсивності дії води)
Повний ефект просочення: через 4 тижні після нанесення
Можливість нанесення покриття  через 6 місяців
Коефіцієнт опору дифузії водяної пари 0
Вологопоглинання оброблених поверхонь менше 0,5 кг/м2•год0,5
Витрата для бетону і клінкерної цегли, що погано вбирає 0,2 л/м2
Витрата для силікатної цегли 0,5 л/м2
Витрата для гігроскопічної облицювальної цегли, штукатурок, розчинів

 

 

0,7 л/м2

ТУ У В.2.7-24.3-21685172-006:2009.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність гідрофобізатора Ceresit CT 13 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, наведених у цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, які не передбачені технічним описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика