Каталог

Виробники

Захист для швів та плитки Ceresit CT 10

Захист для швів та плитки Ceresit CT 10


182,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit СТ 10 застосовується:

  • для нанесення на міжплиткові шви і самі плитки всередині та зовні будівель для надання їм водовідштовхувальних властивостей та стійкості до забруднення;
  • для гідрофобізації текстури неглазурованої керамічної плитки, облицювальних плит з натурального та штучного каменю нещільної структури;
  • для забезпечення водонепроникності мікротріщин у будівельних елементах шириною не більше 0,2 мм.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням Ceresit CT 10 основу необхідно очистити від речовин, що перешкоджають адгезії, таких як жир, олія, оліфа, мастика та інших, що зменшують зчеплення з основою. Неміцні, пухкі ділянки поверхні основи необхідно видалити механічним шляхом, потім закласти сумішами Ceresit. Марка суміші підбирається залежно від стану та призначення конструкції.

Виконання робіт

Перед застосуванням Ceresit CT 10 необхідно добре збовтати, потім рідина за допомогою валика або пензля наноситься на поверхню до її повного насичення. Зазвичай достатньо нанести один шар для надання поверхні водовідштовхувальних властивостей.

Знову оброблені шви обробляються не раніше ніж через 7 діб після нанесення.

Примітка

Нанесення Ceresit СТ 10 на поверхню слід виконувати при температурі від +5°С до +25°С та відносній вологості до 80%. Не допускається виконання робіт під прямим сонячним промінням або при температурі поверхні понад +30°С.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про застосування Ceresit CT 10 необхідно керуватися чинною нормативною документацією з відновлення гідрозахисних властивостей будівельних конструкцій. У разі використання матеріалу в умовах, не зазначених у технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, в приміщеннях з постійною температурою від +5°С до +35°С 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. При транспортуванні берегти від замерзання.

Упаковка

Ceresit CT 10 фасується в каністри по 1 л.

Технічні характеристики

Склад: на основі силіконової емульсії
Щільність: близько 1,0 кг/дм³
Колір: молочно-білий, після висихання – прозорий
Температура спалаху: +35°С
Стійкість до впливу дощу: через 2–6 годин (залежно від температури та вологості повітря)
Повний ефект просочення: через 14 діб
Витрата: від 0,10 до 0,25 л/м²

ТУ У В.2.7-24.3-21685172-006:2009.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Ceresit CT 10 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, наведених у цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, які не передбачені технічним описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика