Каталог

Виробники

Грунтовка універсальна глибокопроникна Ceresit CT 14

Грунтовка універсальна глибокопроникна Ceresit CT 14


3 141,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Грунтовка Ceresit CT 14 призначена для:

  • обробки гігроскопічних (поглинаючих) основ перед нанесенням оздоблювальних (облицьовування, фарбування, оштукатурювання та ін.), гідроізоляційних покриттів та улаштування підлог;
  • просочування мінеральних основ;
  • створення прозорої гідрозахисної плівки на бетонних плитах та плитах з бетону з оголеним заповнювачем;
  • збільшення поверхневої міцності бетону, штукатурки та покриттів підлоги на цементній основі;
  • ущільнення поверхні в затирочних швах.

Не рекомендується для використання в закритих непровітрюваних приміщеннях та нанесення на щільні глазуровані або невсмоктувальні підстави.

Можливе застосування на стінах та підлогах при виконанні внутрішніх та зовнішніх робіт.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням Ceresit CT 14 основу необхідно очистити від речовин, що перешкоджають адгезії, таких як жир, олія, оліфа, мастика та інших, що зменшують зчеплення з основою. Неміцні, пухкі ділянки поверхні основи видалити механічним шляхом. Покриття з масляних та полімерних фарб слід видалити механічним шляхом або за допомогою розчинника.

Виконання робіт

Грунтовку Ceresit CT 14 необхідно наносити на основу за допомогою щітки, валика або пензля. Залежно від стану поверхні ґрунтовка може наноситися в один або два шари. Після закінчення роботи інструменти слід одразу промити в розчиннику за допомогою уайт-спіриту.

При закріпленні поверхні затирання у швах керамічного облицювання необхідно протягом години двічі (до повного насичення) нанести Ceresit CT 14 за допомогою вузького пензля. Залишки ґрунтовки відразу ж видалити з плитки за допомогою ганчірки або уайт-спіриту.

При виконанні зовнішніх робіт на великих площах Ceresit CT 14 допускається наносити за допомогою розпилювальних пристроїв, призначених для роботи з розчинниками.

Примітка

Грунтування поверхонь слід виконувати при температурі від +5°С до +35°С. В інших умовах час висихання може змінюватись. Застиглу грунтовку можна видалити лише механічно або за допомогою спеціального розчинника.

Ceresit CT 14 містить органічні розчинники і є легкозаймистим продуктом.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про застосування ґрунтовки Ceresit CT 14 необхідно керуватися чинною нормативною документацією на застосування матеріалів, що містять органічні розчинники. У разі використання матеріалу в умовах, не зазначених у цьому технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях 18 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Упаковка

Грунтовка Ceresit CT 14 фасується в каністри по 1 л, 5 л та 25 л.

Технічні характеристики

Склад: розчин акрилової смоли в органічному розчиннику
Щільність: близько 0,84 кг/дм3
Колір: молочно-білий, прозорий
Температура основи: від +5 до +35 С
Температура спалаху, яка визначається в закритому тиглі: +40°С
Час висихання: 12 годин
Коефіцієнт опору дифузії водяної пари: 1300
Водопоглинання оброблених поверхонь: не більше 0,05 кг/м2год0,5
Витрата: від 0,2 до 0,5 л/м2

ТУ У В.2.7-26.6-21685172.002-2002.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність ґрунтовки Ceresit CT 14 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, наведених у цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, які не передбачені технічним описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика