Каталог

Виробники

Грунтуюча силіконова фарба Ceresit CT 15 silicone

Грунтуюча силіконова фарба Ceresit CT 15 silicone


1 985,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Для підготовки основ під тонкошарові силіконові штукатурки.

Властивості

  • зміцнює поверхню та сприяє збільшенню адгезії декоративного шару
  • висока паропроникність
  • готова до вживання
  • високий рівень покривності
  • водостійка

Область застосування

Грунтуюча фарба Ceresit CT 15 silicone призначена для попередньої обробки основ з метою їх зміцнення і для збільшення адгезії наступних шарів до основи, а також для спрощення виконання робіт з нанесення декоративних штукатурок Ceresit CT 74, Ceresit CT 75 за рахунок надання поверхні. Грунтування основи Ceresit CT 15 silicone знижує його гігроскопічність. Застосовується на підставах з бетону, цементно-піщаних, гіпсових поверхонь, деревостружкових і гіпсокартонних плит та ін. мінеральних основ усередині та зовні будівель. У фасадних системах скріпленої теплоізоляції Ceresit CT 15 silicone застосовується для підготовки захисного армованого шару (Ceresit CT 85 та Ceresit CT 190) під обробку.

Знижує ймовірність виникнення плям на кольорових силіконових та мінеральних штукатурках.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням ґрунтуючої фарби основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію до основи. Усі нерівності та неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти сумішшю Ceresit CT 29 за 24 години до початку робіт. Гігроскопічні основи (гіпсові штукатурки, стружкові або гіпсокартонні плити без просочення) слід додатково загрунтувати Ceresit CT 17 за 4 години до початку робіт.

Виконання робіт

Грунтуючу фарбу Ceresit CT 15 silicone перед застосуванням слід ретельно перемішати. Фарба наноситься пензлем або щіткою по всій поверхні. Час висихання фарби, перш за все, залежить від температури навколишнього середовища та вологості повітря. За нормальних кліматичних умов (температура +20°C та відносна вологість повітря 60%) час висихання фарби – від 3 до 6 годин. Інструменти слід відразу після вживання промити водою. Засохлі бризки слід усунути органічними розчинниками. Не використовувати іржавіючі ємності та інструмент.

Грунтуюча фарба Ceresit CT 15 silicone готова до застосування, не вимагає розведення водою.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°C до +30°C та відносній вологості до 80%. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20°C і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання фарби може змінюватись.

Для збереження рівномірності кольору рекомендується під час роботи на однорідних та великих поверхнях використовувати матеріали однієї партії, вказаної на упаковці, а також воду з одного джерела.

Фарба при випадковому попаданні на скляні, керамічні, дерев'яні, металеві та кам'яні поверхні може змінити їх колір, тому перед виконанням робіт їх необхідно захистити від попадання Ceresit CT 15 silicone.

Під час роботи необхідно берегти очі та шкіру. У разі попадання фарби у вічі негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про застосування фарби, при роботі з нею слід керуватися чинними нормативними документами. Рекомендується використання ґрунтуючої фарби Ceresit CT 15 silicone, за кольором близьким до кольору штукатурки. Застосування фарби не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання фарби в інших умовах необхідно самостійно випробувати матеріал або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, в приміщеннях з температурою від +5°C до +30°С 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Запобігати заморожуванню.

Упаковка

Грунтуюча фарба Ceresit CT 15 silicone фасується пластмасовими відрами по 15 кг.

Технічні характеристики

Склад: водна дисперсія синтетичних смол та наповнювачів
Щільність дисперсії: близько 1,5 кг/дм3
Температура основи при застосуванні: від +5°C до +25°С
Час висихання до ступеня 3: від 3 до 6 годин
Паропроникність, Sd: 0,025 м
Витрата: від 0,3 до 0,75 кг/м2 залежно від нерівності та гігроскопічності основи

ТУ У В.2.7-24.3-21685172-006:2009.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність ґрунтуючої фарби Ceresit CT 15 silicone зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в даному технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, які не передбачені технічним описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика