Каталог

Виробники

Фарба грунтуюча Ceresit CT 16

Фарба грунтуюча Ceresit CT 16

Грунтуюча фарба з кварцовим піском,15кг


Докладніше

Розпродаж Розпродаж!
966,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Для підготовки основ під декоративні тонкошарові штукатурки та фарби

Властивості

  • білого кольору на основі синтетичних смол
  • зміцнює поверхню та сприяє збільшенню адгезії
  • готова до застосування
  • водостійка
  • екологічно безпечна

Область застосування

Грунтуюча фарба Ceresit CT 16 призначена для попередньої обробки основ з метою їх зміцнення та збільшення адгезії, а також спрощення виконання робіт з нанесення декоративних штукатурок та фарб групи Ceresit CT для консервації штукатурок фасадів на зимовий період. Застосовується на підставах з бетону, цементно-вапняних, цементно-піщаних штукатурок, цегли, на гіпсових поверхнях і т.п., на стінах і стелях всередині та зовні будівель. У фасадних системах скріпленої теплоізоляції Ceresit застосовується для підготовки армованого захисного шару ( Ceresit CT 85 і Ceresit CT 190 ) під обробку.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням ґрунтуючої фарби основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію до основи. Усі нерівності та неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти сумішшю Ceresit CT 29 або Ceresit CX 5 за 24 години до початку робіт. На підставі, схильному до зволоження, необхідно попередньо за 3 доби виконати гідроізоляцію матеріалами групи Ceresit CR. Основу з елементами біологічної корозії слід обробити спеціальними складами або видалити їх механічним шляхом.

Виконання робіт

Грунтуючу фарбу Ceresit CT 16 перед застосуванням слід ретельно перемішати. Фарба наноситься пензлем чи щіткою. Час висихання фарби, перш за все, залежить від температури навколишнього середовища та вологості повітря. За нормальних кліматичних умов (температура +20°C та відносна вологість повітря 60%) фарба висихає через 4 години. Висохла фарба стійка до механічних впливів. Інструменти слід відразу після застосування промити водою. Засохлі бризки слід видалити органічними розчинниками.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°C до +35°C та відносній вологості до 80%. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20°C і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання фарби може змінюватись.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про застосування фарби, при роботі з нею слід керуватися чинними нормативними документами. Застосування фарби не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання фарби в інших умовах необхідно самостійно випробувати матеріал або звернутися за порадою до виробника.

Упаковка

Грунтуюча фарба Ceresit CT 16 фасується в пластмасові відра по 7,5 кг та 15 кг.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці у приміщеннях з постійною температурою від +5°C до +35°С 18 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Запобігати заморожуванню.

Технічні характеристики

Склад: дисперсія синтетичних смол та наповнювачів
Щільність дисперсії: близько 1,5 кг/л
Колір: білий
Температура основи при застосуванні: від +5°C до +35°С
Час висихання до ступеня 3: від 3 до 6 годин
Опір дифузії: близько 120
Витрата: від 0,3 до 0,75 кг/м2

ТУ У В.2.7-24.3-21685172-006:2009.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність ґрунтуючої фарби Ceresit CT 16 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, наведених у цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, які не передбачені технічним описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика