Каталог

Виробники

Грунтовка глибокопроникна Ceresit CT 17

Грунтовка глибокопроникна Ceresit CT 17

Ціна грн; 159,48 дрібний опт від 6 шт.

Докладніше


394,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Для зміцнення та просочування основ під оздоблювальні, гідроізоляційні, теплоізоляційні та інші покриття.

Властивості

  • зміцнює основу
  • збільшує адгезію покриттів до основи
  • зменшує водопоглинання
  • готова до застосування
  • не містить органічних розчинників
  • екологічно чиста

Область застосування

Грунтовка Ceresit CT 17 призначена для зміцнення та просочування пористих, неміцних та сильновбирних основ (легкий бетон, штукатурка, гіпсові та цегляні поверхні), збільшення адгезії до основи матеріалів Ceresit.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною без видимих руйнувань. Перед застосуванням ґрунтовки основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію до основи. Усі нерівності та неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти матеріалами груп CN, CT, CX залежно від стану та призначення конструкції за 24 години до початку робіт. Підстава з елементами біологічної корозії обробити спеціальним складом Ceresit CT 99 або видалити їх механічним шляхом.

Виконання робіт

Грунтовку Ceresit CT 17 необхідно наносити пензлем, валиком або щіткою. Залежно від стану поверхні ґрунтовка може наноситися в один або два шари. При нанесенні ґрунтовки у два шари для першого шару може застосовуватися ґрунтовка нижчої концентрації. Інструменти слід відразу після застосування промити водою.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°C до +35°C та відносній вологості повітря до 80%. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20°C і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання ґрунтовки може змінитися.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про застосування ґрунтовки, при роботі з нею слід керуватися чинними нормативними документами. Застосування ґрунтовки не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у даному технічному описі. У разі застосування ґрунтовки в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, в приміщеннях з постійною температурою від +5°C до +35° 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Запобігати заморожуванню.

Упаковка

Грунтовка Ceresit CT 17 розливається у пластмасові каністри по 2 л, 5 л та 10 л.

Технічні характеристики

Склад: дисперсія на основі синтетичних смол
Колір: світло-жовтий
Температура основи: від +5°C до +35°С
Час висихання: від 4 до 6 годин
Опір дифузії: близько 100
Витрата ґрунтовки: від 0,1 до 0,2 л/м2

ТУ У В.2.7-24.3-21685172-006:2009.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність ґрунтовки Ceresit CT 17 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, наведених у цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, які не передбачені технічним описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика