Каталог

Виробники

Грунтовка глибокопроникна безбарвна (під фарбування) Ceresit CT 17 супер

Грунтовка глибокопроникна безбарвна (під фарбування) Ceresit CT 17 супер

Ціна грн; 194,63 дрібний опт від 6 шт.

Докладніше


496,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Для зміцнення та просочування основ під оздоблювальні, гідроізоляційні, теплоізоляційні та інші покриття

Властивості

 • безбарвна
 • зміцнює основу
 • збільшує адгезію покриттів до основи
 • зменшує водопоглинання
 • готова до застосування
 • не містить органічних розчинників
 • екологічно чиста

Область застосування

Грунтовка Ceresit CT 17 супер призначена для зміцнення та просочення пористих, неміцних та сильно всмоктуючих основ (легкий бетон, штукатурки, гіпсові та цегляні поверхні), збільшення адгезії матеріалів Ceresit до основи.

Особливо ефективна:

 • для підвищення міцності поверхневого шару дуже "слабких" основ;
 • при відновленні фасадів будівель та споруд;
 • для закріплення поверхні стін перед наклейкою тонкошарових шпалер та забарвленням вододисперсійними фарбами;
 • за необхідності збереження кольору оброблюваної поверхні основи.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням ґрунтовки основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію до основи. Усі нерівності та неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти матеріалами груп CN, СТ, СГ залежно від стану та призначення конструкції за 24 години до початку робіт. Підстави з елементами біологічної корозії обробити спеціальним складом Ceresit CT 99 або видалити механічним шляхом.

Виконання робіт

Грунтовку Ceresit CT 17 супер необхідно наносити пензлем, валиком або щіткою. Залежно від стану поверхні ґрунтовка може наноситися в один або два шари. При обробці стяжки підлоги перед укладанням покриттів, що самовирівнюються, грунтовка наноситься в 2 шари з інтервалом 2 години. При нанесенні ґрунтовки в два шари, для першого шару може застосовуватися ґрунтовка нижчої концентрації. Інструменти слід відразу після застосування промити водою.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°C до +35°C та відносної вологості повітря до 80%. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20°C і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання ґрунтовки може змінитися. У разі попадання ґрунтовки в очі, слід негайно промити їх водою. У разі роздратування – звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про застосування ґрунтовки при роботі з нею слід керуватися чинними нормативними документами. Застосування ґрунтовки не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у даному технічному описі. У разі застосування ґрунтовки в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Термін зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, у приміщеннях з постійною температурою від +5°C до +35°С 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Запобігати заморожуванню.

Упаковка

Грунтовка Ceresit CT 17 супер розливається у пластмасові каністри по 2 л, 5 л та 10 л.

Технічні характеристики

Склад: Дисперсія на основі синтетичних смол
Колір: безбарвна
Температура основи: від +5°C до +35°С
Час висихання: від 4 до 6 годин
Щільність: 1,01 ± 0,02 г/мл
Витрата ґрунтовки: від 0,1 до 0,2 л/м2

ТУ У В.2.7-24.3-21685172-006:2009.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність ґрунтовки Ceresit CT 17 супер вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в даному технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим технічним описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика