Каталог

Виробники

Антимікробна ґрунтовка Ceresit CT 99

Антимікробна ґрунтовка Ceresit CT 99


214,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Для видалення цвілі, мохів, лишайників та мікроорганізмів у мінеральних основах.

Властивості

  • не містить важких металів
  • не залишає слідів на обробленій поверхні
  • має глибоку проникаючу дію
  • паропроникна
  • екологічно безпечна

Область застосування

Грунтовка Ceresit CT 99 призначена для видалення грибків, лишайників, мохів та знищення мікроорганізмів, бактерій тощо. у мінеральних основах усередині та зовні будівель. Не застосовується на дерев'яних основах.

Підготовка основи

Перед початком робіт зі знешкодження поверхні необхідно з'ясувати причину появи цвілі, лишайників тощо. та усунути її. Перед застосуванням ґрунтовки основа очищається без застосування води від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують просочування ґрунтовки в основі. Поверхневі утворення з мікроорганізмів або рослинності слід ретельно видалити за допомогою дротяної щітки.

Виконання робіт

Грунтовку Ceresit CT 99 необхідно наносити перед початком робіт з підготовки основи під обробку або влаштування покриттів. Перед вживанням ґрунтовку слід розбавити чистою водою у співвідношенні від 1:2 до 1:5 та за допомогою пензля густо нанести на поверхню ураженої ділянки. Не допускається нанесення розчину шляхом розпилення. Протягом 8-10 годин йде ефективний вплив на мікрофлору, після чого можна продовжувати обробку поверхні (грунтування, оштукатурювання та інше). Інструменти слід відразу після застосування промити водою.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°C до +35°С та відносній вологості повітря до 80%. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20°С та відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання ґрунтовки може змінитися.

Ceresit CT 99 містить органічні біоцидні препарати, що подразнюють очі, шкіру та дихальні шляхи. Тому під час роботи з матеріалом забороняється вживати їжу, пити, палити. Роботи слід проводити у гумових рукавичках та захисних окулярах. У разі потрапляння суміші в очі, їх слід ретельно промити чистою водою і звернутися за допомогою до лікаря. Після застосування суміші приміщення слід провітрити до зникнення запаху. Не допускати контакту із продуктами харчування. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про застосування ґрунтовки, при роботі з нею слід керуватися чинними нормативними документами. Застосування ґрунтовки не становить труднощів за умови дотримання правил викладених у цьому технічному описі. У разі застосування ґрунтовки в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій закритій упаковці, в приміщеннях з постійною температурою від +5°C до + 35°С від 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Запобігати заморожуванню.

Упаковка

Грунтовка Ceresit CT 99 фасується у пластмасові ємності по 1 л.

Технічні характеристики

Склад: органічні біоциди
Температура основи: від +5°C до +35°С
Час висихання: близько 4 годин
Витрата води: від 2 до 5 л води на 1 л Ceresit CT 99
Витрата ґрунтовки при розведенні водою 1:2 від 0,08 до 0,09 кг/м2
Витрата ґрунтовки при розведенні водою 1:5 від 0,03 до 0,05 кг/м2

ТУ У В.2.7-24.3-21685172-006:2009.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність ґрунтовки Ceresit CT 99 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених технічним описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика