Каталог

Виробники

Дисперсійна грунтовка для поглинаючих мінеральних основ Thomsit R 777

Дисперсійна грунтовка для поглинаючих мінеральних основ Thomsit R 777


247,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Водно-дисперсійна грунтовка Thomsit R 777 призначена для обробки поглинаючих мінеральних основ і збільшення сили зчеплення сумішей Thomsit, що самовирівнюються, з бетонними, цементно-піщаними, ангідритовими основами.

 

Невживаючі підстави рекомендується обробляти грунтовкою Thomsit R 766.

Магнезіальні (в т. ч. ксилолітові) підстави рекомендується попередньо піддати дробоструминній обробці і потім обробити епоксидною ґрунтовкою Thomsit R 755.

Грунтовка Thomsit R 777 не може бути гідроізоляцією.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87,СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001.Підстава має бути сухою та міцною без видимих руйнувань.

Перед застосуванням ґрунтовки основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію до основи.

Виконання робіт

Грунтовку Thomsit R 777, не розбавляючи, наносять на бетонні та ангідритові основи за допомогою пензля, щітки або поролонового валика. Для інших основ розбавляють водою у пропорції 1:1. Для щільних непористих основ використовувати Thomsit R 766, розведену водою у пропорції 1:1.

Час висихання ґрунтовки складає:

  • 4–6 годин – для цементно-піщаних та бетонних основ;
  •  не менше 24 годин – для ангідритових основ.

Примітка

Грунтовку Thomsit R 777 слід застосовувати при температурі основи та навколишнього повітря не нижче +15°C та відносній вологості повітря не вище 75%. Всі показники якості та рекомендації, викладені в технічному описі, правильні для температури навколишнього середовища +20 ° C та відносної вологості повітря 55%. В інших умовах можлива зміна часу висихання ґрунтовки.

Рекомендації

Крім вищенаведеної інформації про засоби застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися загальними інструкціями щодо виконання будівельних робіт.

Виробник не несе відповідальності за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його застосування в цілях та умовах, не передбачених цим технічним описом. При сумніві у правильності конкретного способу застосування матеріалу слід випробувати його самостійно або проконсультуватися з виробником.

Технічні характеристики

 

Склад Thomsit R 777 : водна дисперсія кополімеру стиролу та бутилакрилату
Щільність: бл. 1,0 кг/л
Колір білий
Фізичний стан: рідина
pH-значення: 7,0
Час висихання на бетонних та цементно-піщаних основах: 4–6 годин
Температура експлуатації: до +50°C
Витрата Thomsit R 777 на бетонних підставах бл. 300 г/м2
Витрата Thomsit R 777 на цементно-піщаних стяжках (при розведенні водою 1:1): бл. 100 г/м2

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях при температурі від 0 °С до +35 °С – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Берегти від заморожування!

Утилізація

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Пакування утилізувати як побутові відходи.

Упаковка

Грунтовка Thomsit R 777 поставляється у пластикових каністрах по 10 кг.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність продукту Thomsit R 777 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання продукту, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика