Каталог

Виробники

Водно-дисперсійний клей для паркету Thomsit P 618

Водно-дисперсійний клей для паркету Thomsit P 618


1 616,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Воднодисперсійний клей Thomsit P 618 призначений для укладання на основи, що вбирають і не поглинають:

  • шпунтований штучний паркет з необробленою поверхнею з будь-яких порід дерева;
  • 10-мм нешпунтованого штучного паркету з необробленою поверхнею зі стабільних порід дерева (дуба, тику, мербау тощо) або з будь-яких інших порід дерева при форматі планок, що не перевищує 250х50 мм;
  • мозаїчного (модульного), художнього, щитового, торцевого паркету з необробленою поверхнею;
  • дво- або тришарова готова паркетна дошка товщиною, відповідно, не більше 10 і 13 мм і довжиною до 600 мм.

Клей Thomsit P 618 також застосовується для укладання штучного шпунтованого паркету або паркетної дошки на звукопоглинаючі мати Thomsit і вологостійку фанеру. Клей може використовуватися для укладання самих звукопоглинаючих матів та вологостійкої фанери на поглинаючі основи.

Для інших видів паркетних покриттів, а також для укладання паркетних покриттів на основи, що не вбирають, рекомендується застосовувати клеї Thomsit інших марок.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001.

Підстава має бути досить міцною, рівною, сухою, очищеною від різного роду забруднень і речовин, що знижують адгезію клею до основи (мастик, клеїв, масел тощо). Основу слід ретельно очистити від пилу за допомогою пилососа.

Перед укладанням паркету основу слід перевірити на міцність поверхневого шару та вологість.

Вологість цементних основ перед укладанням паркетних покриттів не повинна перевищувати 2%CM.

Межа міцності стяжки або шару, що вирівнює, на відрив повинен становити не менше 1,0 Н/мм2, а на стиск - не менше 25 МПа.

При необхідності, перед укладанням паркету основу слід вирівняти відповідною сумішшю, що вирівнює (наприклад, Thomsit DX ). Товщина шару, що вирівнює, при цьому повинна становити не менше 3 мм.

Перед укладанням паркету слід переконатися в тому, що основа має достатню міцність, а вологість не перевищує допустиме значення.

Якщо міцність основи недостатня, паркет укладають на проміжний шар із вологостійкої фанери товщиною не менше 12 мм.

Бетонні підстави перед укладанням паркету слід обробити ґрунтовкою Thomsit R 777 без розведення, а цементно-піщані (включаючи вирівнюючі шари) – ґрунтовкою Thomsit R 777 , розведеною водою у співвідношенні 1:1, а потім шаром з нерозбавленої

. >

До укладання паркету можна приступати тільки після повного висихання ґрунтовки, але не раніше ніж через 24 години.

Виконання робіт

Клей Thomsit P 618 ретельно перемішують у заводській тарі і наносять на основу за допомогою зубчастого шпателя В3 при укладанні мозаїчного паркету або В11 (23/48) при укладанні інших видів паркетних покриттів.

За один прийом клеєм покривають таку площу, на яку можна укласти паркет протягом 10-20 хвилин. До укладання паркету приступають відразу після нанесення клею. Поверхня нанесеного на основу клейового шару не повинна залишатися відкритою понад 20 хвилин. Між покриттям та стінами залишають зазор шириною не менше 10 мм. З цією метою вздовж стін укладають пінополістирольну прокладку.

Шпунтований штучний паркет укладають послідовно рівними рядами, з щільним припасуванням стиків. Надлишок клею, що з'явився на стиках при укладанні паркету, негайно видаляють вологою тканиною. Нешпунтований штучний паркет при укладанні щільно притискають до основи (площа контакту паркетної планки з клеєм має становити не менше 75%).

По паркету можна ходити не раніше ніж через 24 години, а готовою паркетною дошкою – не раніше ніж через 48 годин після укладання.

До циклювання та шліфування можна приступати:

  • шпунтований штучний паркет – через 3 дні;
  • 10 мм нешпунтованого паркету – через 10 днів.

Свіжі забруднення клеєм легко змиваються водою. Висохлий клей можна видалити лише механічно.

Технічні характеристики

Основа Thomsit P 618: водна дисперсія кополімерів вінілацетату та етилену
Щільність: бл. 1,4 кг/л
Колір: бежевий
Фізичний стан паста
pH-значення: бл. 7
Час витримування перед укладанням покриття відсутня
Відкритий час: бл. 20 хвилин
Можливість технологічного проходу паркетними покриттями з необробленою поверхнею: через 24 години
Можливість технологічного проходу по готовим паркетним покриттям: через 48 годин
Можливість подальшої обробки штучного шпунтованого паркету: через 3 дні
Можливість подальшої обробки 10-мм штучного нешпунтованого паркету: через 10 днів
Межа міцності при зрушенні: не менше 3,0 Н/мм2
Температура транспортування та зберігання: від 0°C до +35°C
Температура застосування від +15°C до +30°C
Температура експлуатації до +50°C
Витрата Thomsit P 618 при нанесенні шпателем В3: 700-900 г/м2
Витрата Thomsit P 618 при нанесенні шпателем В11 (23/48): 1000-1400 г/м2

Рекомендації

Крім вищенаведеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися загальними інструкціями щодо укладання підлогових покриттів та рекомендаціями їх виробника.

Виробник не несе відповідальності за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його застосування в цілях та умовах, не передбачених цим технічним описом.

При сумніві щодо правильності конкретного застосування матеріалу слід випробувати його самостійно або проконсультуватися з виробником.

Примітка

Клей Thomsit P 618 слід застосовувати при температурі основи та навколишнього повітря не нижче +15°C та відносній вологості повітря не вище 75%. Всі вищевикладені рекомендації правильні при температурі +23°C та відносній вологості повітря 50%. Час відкритого висихання клею залежить від температури, вологості та пористості основи.

Перед укладанням паркетних покриттів на обігрівані стяжки підігрів повинен працювати не менше 10 днів. У період нанесення та висихання клею температура основи повинна підтримуватись на рівні +18°C.

Температура повинна зберігатися на цьому рівні як мінімум протягом 3 днів після укладання покриття.

Якщо після тривалого зберігання на поверхні клею з'явилася полімерна плівка, її потрібно акуратно видалити, не змішуючи з основною масою клею.

Залишки клею не можна зливати в каналізацію!

Термін зберігання

У фірмовій герметичній упаковці у сухих прохолодних приміщеннях – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Запобігати заморожуванню!

Утилізація

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Пакування утилізувати як побутові відходи.

Упаковка

Клей Thomsit P 618 поставляється у пластикових відрах по 15 кг.

Типи шпателів

Глибина зубця: 3,40 мм. Ширина зубця: 3,60 мм. Ширина вершини зубця: 3,40 мм.
Глибина 5,00 мм Ширина зубця: 6,00 мм Ширина вершини зубця: 4,00 мм

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність продукту Thomsit P 618 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання продукту, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика