Каталог

Виробники

Воднодисперсійний клей для фанери та дубового паркету довжиною до 400 мм Thomsit P 615

Воднодисперсійний клей для фанери та дубового паркету довжиною до 400 мм Thomsit P 615


547,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Водно-дисперсійний клей Thomsit P 615 призначений для укладання на основи шпунтованого штучного паркету зі стабільних порід дерева (наприклад, дуба) з необробленою поверхнею. За допомогою клею Thomsit P 615 також можна здійснювати приклеювання вологостійкої фанери як проміжний шар на поглинаючі основи (наприклад, цементно-піщана стяжка та ін.).

Для інших видів паркетних покриттів, а також укладання паркетних покриттів на основи, що не вбирають, рекомендується застосовувати клеї Thomsit інших марок

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001.

Підстава має бути досить міцною, рівною, сухою, очищеною від різного роду забруднень і речовин, що знижують адгезію клею до основи (мастик, клеїв, масел тощо). Основу слід ретельно очистити від пилу за допомогою пилососа.

Перед укладанням паркету основу слід перевірити на міцність поверхневого шару та вологість.

Вологість цементних основ перед укладанням паркетних покриттів не повинна перевищувати 2%CM.

Когезійна міцність поверхневого шару основ повинна становити не менше 1,0 Н/мм2, а міцність на стиск – не менше 25 МПа.

При необхідності, перед укладанням паркету основу слід вирівняти відповідною сумішшю, що вирівнює (наприклад, Thomsit DX ). Товщина шару, що вирівнює, при цьому повинна становити не менше 3 мм.

Перед укладанням паркету слід переконатися в тому, що основа має достатню міцність, а вологість не перевищує допустиме значення.

Якщо міцність основи недостатня, паркет укладають на проміжний шар із вологостійкої фанери товщиною не менше 12 мм.

Бетонні підстави перед укладанням паркету слід обробити ґрунтовкою Thomsit R 777 без розведення, а цементно-піщані (включаючи вирівнюючі шари) – ґрунтовкою Thomsit R 777 , розведеною водою у співвідношенні 1:1, а потім шаром з нерозбавленої

. >

До укладання паркету можна приступати тільки після повного висихання ґрунтовки, але не раніше ніж через 24 години.

При укладанні паркету на гіпсові або магнезіальні (включаючи ксилолітові) підстави слід провести пробне приклеювання.

Виконання робіт

Клей Thomsit P 615 ретельно перемішують у заводській тарі і наносять на основу за допомогою зубчастого шпателя В3.

За один прийом клей наносять на таку площу, на яку можна укласти паркет протягом 10-15 хвилин. До укладання паркету приступають відразу після нанесення клею. Поверхня нанесеного на основу клейового шару не повинна залишатися відкритою понад 15 хвилин. Між паркетним покриттям та стінами залишають зазор шириною не менше 10 мм. З цією метою вздовж стін укладають спеціальні прокладки, які видаляють після закінчення укладання паркету.

Шпунтований паркет укладають рівними рядами, з щільним припасуванням стиків. Надлишок клею, що з'явився на стиках, негайно видаляють вологою тканиною.

По паркету можна ходити не раніше ніж через 24 години після укладання. До циклювання та шліфування паркету можна приступати не раніше ніж через 5-10 днів після його укладання. Свіжі забруднення клеєм легко змиваються водою. Висохлий клей можна видалити лише механічно.

Технічні характеристики

Склад Thomsit P 615: водна дисперсія вінілацетатних кополімерів
Щільність: бл. 1,4 кг/л
Колір: світло-сірий
Фізичний стан паста
pH-значення: бл. 7
Час підсушування перед укладанням покриття не потрібно
Час відкритого висихання: 10–15 хвилин
Можливість технологічного пересування: через 24 години
Можливість подальшої обробки паркету: через 5–10 днів
Межа міцності при зрушенні: не менше 3,0 Н/мм2
Температура транспортування та зберігання: від 0°C до +35°C
Температура застосування від +15°C до +30°C
Температура експлуатації до +50°C
Влагостійкість: обмежено вологостійкий
Витрата Thomsit P 618 при нанесенні шпателем В3: 700-900 г/м2

Рекомендації

Крім вищенаведеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися загальними інструкціями щодо укладання підлогових покриттів та рекомендаціями їх виробника.

Виробник не несе відповідальності за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його застосування в цілях та умовах, не передбачених цим технічним описом.

При сумніві щодо правильності конкретного застосування матеріалу слід випробувати його самостійно або проконсультуватися з виробником.

Примітка

Клей Thomsit P 615 слід застосовувати при температурі основи та навколишнього середовища не нижче +15 °C та відносній вологості повітря не вище 75%. Всі вищевикладені рекомендації правильні при температурі +23 °C та відносній вологості повітря 55%.

Час відкритого висихання клею залежить від температури, вологості та пористості основи.

Якщо після тривалого зберігання на поверхні клею з'явилася полімерна плівка, її потрібно акуратно видалити, не змішуючи з основною масою клею.

Залишки клею не можна зливати в каналізацію!

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці у сухих прохолодних приміщеннях – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Зберігати від заморожування!

Утилізація

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Пакування утилізувати як побутові відходи.

Упаковка

Клей Thomsit P 615 поставляється у пластикових відрах по 14 та 35 кг.

Типи шпателів

Глибина зубця: 3,40 мм. Ширина зубця: 3,60 мм. Ширина вершини зубця: 3,40 мм.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність продукту Thomsit P 615 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання продукту, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.



Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика