Каталог

Виробники

Клей для паркету Thomsit P 500

Клей для паркету Thomsit P 500


682,67 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Синтетичний клей Thomsit P 500 із вмістом спирту призначений для приклеювання мозаїчного паркету, паркетної дошки, штучного 22 мм та щитового паркету (крім паркету з берези) до бетонних та цементно-піщаних основ (вологість не більше 2%, міцність на стиск не менше 25 МПа та когезійна міцність поверхневого шару не менше 1,5 МПа).

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001.

Підстава має бути досить міцною, щільною, чистою і сухою без видимих руйнувань.

Підставу необхідно очистити від пилу, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію клею до основи, потім обробити ґрунтовкою Thomsit R 777 . Дуже щільні бетонні основи з низькою здатністю, що вбирає, обробити Thomsit R 766 .

Якщо підстава нерівна, її можна вирівняти за допомогою самовирівнюваних сумішей Thomsit:

• Thomsit DX – від 3 до 10 мм;
• Thomsit DG – від 3 до 30 мм.

Клей Thomsit P 500 застосовується також для укладання паркету на проміжний шар із вологостійкої фанери завтовшки не менше 12 мм. Клей може бути використаний для укладання та самого фанерного шару. Для інших видів паркетних покриттів рекомендується використовувати клеї Thomsit інших марок.

Виконання робіт

Клей Thomsit P 500 наноситься на основу рівномірним шаром за допомогою шпателя В3 або 23/48.

За одне нанесення клеєм обробляється така площа, на яку можна укласти паркет протягом 10 хв. Перед укладанням паркету передбачається зазор між покриттям та стіною не менше 10 мм. Для цього використовуються пінопластові або інші пластини, що видаляються після укладання паркету.

Паркет без пазів і гребенів укладається в шар клею і притискається таким чином, щоб на звороті паркету площа клею була не менше 75%.

Паркет з гребенями та пазами укладається послідовно рівними рядами із щільним припасуванням стиків. Надлишки клею, що з'явилися у стиках, видаляються тканиною, змоченою у денатурованому спирті.

Шліфування паркету можна проводити через 3 дні, а штучного нешпунтованого та мозаїчного – не раніше 10 днів. Технологічне пересування паркетним покриттям можливе через 24 години, ламінованому – через 48 годин.

Час висихання клею залежить від температури та вологості в приміщенні, вологості паркету та стану основи. Укладання паркету проводиться при температурі не нижче +15°С та вологості не вище 75%.

Примітка

У разі укладання паркетних покриттів на підстави, що підігріваються (підлоги з підігрівом), температура основи повинна бути приблизно такою ж, як і температура паркетного покриття.

При укладанні покриттів на підлогу з підігрівом підігрів повинен працювати протягом 10 днів. Перед укладанням вимкнути підігрів, взимку встановити режим підігріву половинної потужності (температура підлоги +20 ° С). Через 72 години після укладання паркету нагрівання можна включити на робочу потужність.

Всі вищевикладені рекомендації правильні при температурі +23°C та відносній вологості повітря 50%. Час відкритого висихання клею залежить від температури, вологості та пористості основи.

Технічні характеристики

Щільність бл. 1,5 кг/л
Колір бежевий
Фізичний стан високов'язка паста
Необхідність у витримці нанесеного клею на основу до укладання паркету: витримка не потрібна
Відкритий час бл. 10 хвилин
Можливість технологічного проходу, що абсорбує основи через 24 години
Можливість технологічного проходу з низькою абсорбуючою здатністю через 48 годин
Час готовності до шліфування для звичайного паркету: через 3 доби
Час готовності до шліфування для 10 мм масивного паркету (мозаїчного та нешпунтованого) через 10 діб
Температура експлуатації від +5°C до +50°C
Вологостійкість стійкий до короткочасного зволоження
Витрата Thomsit P 500 при нанесенні шпателем В 3 (паркет звичайний та мозаїчний 10 мм масивний) 800-1000 г/м2
Витрата Thomsit P 500 при нанесенні шпателем В 11 (23/48) (багатошаровий готовий паркет) 1200-1600 г/м2

Рекомендації

Під час роботи з клеєм необхідно дотримуватися правил безпеки щодо поводження з ЛЗР, тому що низькокиплячі розчинники, що містяться в клеї, здатні утворювати з повітрям легкозаймисті, вибухонебезпечні суміші!

Клей слід зберігати в недоступному для дітей місці!

Під час роботи слід уникати потрапляння клею на шкіру! Чи не вдихати пари розчинника! Відра з клеєм потрібно зберігати щільно закритими і в приміщенні, що добре провітрюється.

Залишки клею не можна зливати в каналізацію!

Крім вищенаведеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися загальними інструкціями щодо укладання підлогових покриттів та рекомендаціями їх виробника.

Виробник не несе відповідальності за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його застосування в цілях та умовах, не передбачених цим технічним описом. При сумніві у правильності конкретного способу застосування матеріалу слід випробувати його самостійно або проконсультуватися з виробником.

Зберігання

У герметичній упаковці, в сухому прохолодному місці в нормальних кліматичних умовах (+23°С, 55% відн. вологості) – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Зберігати від заморожування!

Утилізація

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Пакування утилізувати як побутові відходи.

Упаковка

Клей Thomsit P 500 поставляється в жерстяних ємностях по 17 кг.

Типи шпателів

Глибина зубця: 3,40 мм.
Ширина зубця: 3,60 мм.
Ширина вершини зубця: 3,40 мм.
Глибина 7,90 мм
Ширина зубця: 6,10 мм
Ширина вершини зубця: 5,00 мм

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність суміші Thomsit P 500 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання розчинової суміші, а також за її застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом.

З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика