Каталог

Виробники

Універсальний клей на органічних розчинниках для паркету Thomsit P 600

Універсальний клей на органічних розчинниках для паркету Thomsit P 600


1 050,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Розчинний клей на спиртовому розчиннику Thomsit P 600 призначений для укладання на основи з різною поглинаючою здатністю паркету з будь-яких порід дерева:

  • шпунтований штучний з необробленою поверхнею;
  • 10 мм нешпунтованого штучного з необробленою поверхнею;
  • мозаїчного (модульного), художнього, щитового та торцевого з необробленою поверхнею;
  • двох або тришарової готової паркетної дошки товщиною не більше 10 мм і довжиною до 1200 мм.

Клей Thomsit P 600 застосовується для укладання паркету з нестабільних порід дерева (таких як бук, граб, клен європейський, горіх, вишня тощо) з необробленою поверхнею.

Клей Thomsit P 600 застосовується також для укладання паркету на проміжний шар із вологостійкої фанери завтовшки не менше 12 мм. Клей може бути використаний для укладання та самого фанерного шару.

Для інших видів паркетних покриттів рекомендується застосовувати клеї Thomsit інших марок.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001.

Підстава має бути досить міцною, рівною, сухою, очищеною від різного роду забруднень і речовин, що знижують адгезію клею до основи (мастик, клеїв, масел тощо). Основу слід ретельно очистити від пилу за допомогою пилососа.

Перед укладанням паркету основу слід перевірити на міцність поверхневого шару та вологість. Вологість цементних основ перед укладанням паркетних покриттів не повинна перевищувати 2% CM.

Межа міцності стяжки або шару, що вирівнює, при зсуві повинен становити не менше 1,0 Н/мм2, а на стиск - не менше 25 МПа.

При необхідності, перед укладанням паркету основу слід вирівняти відповідною сумішшю, що вирівнює (наприклад, Thomsit DX або Thomsit DG ). Товщина шару, що вирівнює, при цьому повинна становити не менше 3 мм.

Перед укладанням паркету слід переконатися в тому, що основа має достатню міцність, а вологість не перевищує допустиме значення.

Якщо міцність основи недостатня, паркет укладають на проміжний шар із вологостійкої фанери товщиною не менше 12 мм

Бетонні основи перед укладанням паркету слід обробити ґрунтовкою Thomsit R 777 без розведення або ґрунтовкою Thomsit R 766 ,а цементно-піщані (включаючи вирівнюючі шари) – ґрунтовкою Thomsit R 777 , розведеною водою у співвідношенні 1 . До укладання паркету можна приступати тільки після повного висихання ґрунтовки, але не раніше ніж через 24 години.

Виконання робіт

Клей Thomsit P 600 ретельно перемішують у заводській тарі і наносять на основу за допомогою зубчастого шпателя В3 при укладанні мозаїчного паркету або В11 (23/48) при укладанні інших видів паркетних покриттів.

За один прийом клеєм покривають таку площу, на яку можна укласти паркет протягом 10 хвилин. До укладання паркету приступають відразу після нанесення клею. Поверхня нанесеного на основу клейового шару не повинна залишатися відкритою понад 10 хвилин. Між покриттям та стінами залишають зазор шириною не менше 10 мм. З цією метою вздовж стін укладають спеціальні прокладки, які видаляють після закінчення укладання паркету.

Шпунтований паркет укладають рівними рядами, з щільним підганянням стиків. Надлишок клею, що з'явився на стиках при укладанні паркету, негайно видаляють тканиною, змоченою у спирті. Нешпунтований штучний паркет при укладанні щільно притискають до основи (площа контакту паркетної планки з клеєм має становити не менше 75%).

По паркету можна ходити не раніше ніж через 24 години, а готовою паркетною дошкою – не раніше ніж через 48 годин після укладання.

До циклювання та шліфування паркету після укладання можна приступати:

  • на поглинаючих підставах – через 2 дні;
  • на невпитуючих підставах – через 3 дні;
  • для 10 мм нешпунтованого паркету – через 10 днів.

Місця, забруднені клеєм, можна очистити відразу ж змоченою у спирті тканиною. Високий матеріал можна видалити лише механічно.

Технічні характеристики

 

Склад Thomsit P 600 : розчин полівінілацетату та інден-кумаронових смол у суміші метилацетату з етанолом
Щільність: бл. 1,5 кг/л
Колір: бежевий
Фізичний стан: паста
Час витримування перед укладанням покриття: не потрібно
Відкритий час: бл. 10 хвилин
Можливість технологічного пересування паркетними покриттями з необробленою поверхнею: через 24 години
Можливість технологічного пересування по готовим паркетним покриттям через 48 годин
Можливість подальшої обробки паркету з необробленою поверхнею на поглинаючих основах: через 2 дні
Можливість подальшої обробки: паркету з необробленою поверхнею на невбираючих підставах: через 3 дні
Можливість технологічного пересування 10 мм штучного нешпунтованого паркету: через 10 днів
Межа міцності при зрушенні: не менше 3,0 Н/мм2
Температура застосування: від +15°C до +30°C
Температура експлуатації: від 0°C до +80°C
Влагостійкість: вологостійкий
Витрата Thomsit P 600 при нанесенні шпателем В3: 800-1000 г/м2
Витрата Thomsit P 600 при нанесенні шпателем В11 (23/48): 1200-1600 г/м2

Примітка

Клей Thomsit P 600 слід застосовувати при температурі основи та навколишнього повітря не нижче +15°C та відносній вологості повітря не вище 75%. Всі вищевикладені рекомендації правильні при температурі +23°C та відносній вологості повітря 50%. Час відкритого висихання клею залежить від температури, вологості та пористості основи.

Перед укладанням паркетних покриттів на обігрівані стяжки підігрів повинен працювати не менше 10 днів. У період нанесення та висихання клею температура основи повинна підтримуватись на рівні +18°C. Температура повинна зберігатися на цьому рівні як мінімум протягом 3 днів після укладання покриття.

Під час роботи з клеєм необхідно дотримуватися правил безпеки щодо поводження з ЛЗР, тому що низькокиплячі розчинники, що містяться в клеї, здатні утворювати з повітрям легкозаймисті, вибухонебезпечні суміші!

Клей слід зберігати в недоступному для дітей місці! При роботі слід уникати попадання клею на шкіру! Чи не вдихати пари розчинника! Відра з клеєм потрібно зберігати щільно закритими і в приміщеннях, що добре провітрюються.

Залишки клею не можна зливати в каналізацію! Клей Thomsit P 600 містить розчинник! Перед тим, як його придбати, перевірте можливість використання воднодисперсійних клеїв Thomsit!

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися загальними інструкціями щодо укладання підлогових покриттів та рекомендаціями їх виробника.

Виробник не несе відповідальності за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його застосування в цілях та умовах, не передбачених цим технічним описом.

При сумніві щодо правильності конкретного застосування матеріалу слід випробувати його самостійно або проконсультуватися з виробником. Вищевикладена інформація, а також непідтверджені письмово рекомендації, не можуть бути підставою для безумовної відповідальності виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці у сухих прохолодних приміщеннях – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Зберігати від заморожування

Утилізація

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Пакування утилізувати як побутові відходи.

Упаковка

Клей Thomsit P 600 поставляється в металевих відрах по 7 та 17 кг.

Типи шпателів

Глибина зубця: 3,40 мм. Ширина зубця: 3,60 мм. Ширина вершини зубця: 3,40 мм.
Глибина 5,00 мм Ширина зубця: 6,00 мм Ширина вершини зубця: 4,00 мм

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність продукту Thomsit P 600 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання продукту, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

 

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика