Каталог

Виробники

Еластичний клей для штучного та щитового паркету Thomsit P 685 FLEXTEC TM

Еластичний клей для штучного та щитового паркету Thomsit P 685 FLEXTEC TM


4 700,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Thomsit P 685 FLEXTECTMпризначений для приклеювання штучного та щитового паркету до різних за властивостями основ: як поглинаючих, так і не поглинаючих воду. Є ефективною альтернативою поліуретановому клею. Не рекомендується приклеювати масивні дерев'яні покриття підлоги.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною без видимих руйнувань. Перед застосуванням клею основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Висолі з сульфату кальцію, бітумні включення повинні бути видалені механічним шляхом (відфрезовані), після чого слід пропилососити основу.

Невбираючі, гладкі основи – керамічна плитка, мозаїчний бетон необхідно пропескоструїти та знепилити. Нерівні підстави після їх підготовки вирівнюють за допомогою Thomsit DX (товщина шару щонайменше 2 мм).

Виконання робіт

За допомогою зубчастого шпателя В 3, В 11 або В 15 (залежно від типу дерев'яного покриття) нанесіть клей на основу підлоги рівним шаром. Наносити клей необхідно на таку площу, щоб укласти на нього покриття протягом відкритого часу клею. Необхідно переконатися в тому, що нижня частина дерев'яних елементів ретельно покрита клеєм, уникайте склеювання елементів покриття по торцях. Укладайте дерев'яні елементи підлоги на відстані щонайменше 10 мм від стін. Відразу після укладання приберіть розпірки між краями елементів. Технологічне пересування покриття підлоги можливе через 24 години.

Рекомендації

Багатошарове дерев'яне покриття із середнім шаром із МДФ/ХДФ (деревно-волокниста плита високої щільності) схильні до більш інтенсивного деформування під впливом сезонних коливань вологості (зима/літо/зима). Тому для таких покриттів рекомендується застосовувати стійке до поперечних зсувів склеювання за допомогою Thomsit Р 625.

Слідкуйте за тим, щоб клей не потрапляв у шви дерев'яного покриття, оскільки в такому випадку не можна гарантувати відсутність взаємодії з будь-якими ізоляційними покриттями або лаками.

Не укладати підлогові покриття при температурі підлоги нижче 15°С та відносній вологості нижче 75%.

Очищайте інструменти та обладнання відразу після використання за допомогою Thomsit R 733.

Плівку, що утворилася на поверхні клею (у зв'язку з неправильним зберіганням), слід прибрати, ні в якому разі не змішувати її з рештою клею.

Свіжі плями клею прибирають спиртовими засобами (наприклад, спиртом) або Thomsit R 733.

Щільно закривайте розкриті банки.

Технічні характеристики

Постачання як клейка речовина
Колір бежевий
Щільність 1,55 кг/л
Витрата, набірний паркет, паркетна дошка (шпатель В3):  750–900 г/м2
Витрата, багатошарові дерев'яні покриття довжиною до 1200 мм (шпатель В11):  900–1200 г/м2
Витрата, багатошарові дерев'яні покриття великих розмірів (шпатель В15): 1100-1400 г/м2
Відкритий час 30-45 хв.
Технологічне пересування по поглинаючих підставах: через 24 години
Технологічне пересування по невпитуючих підставах через 48 годин
Температура транспортування та зберігання від 0°С до +50°С
Зниження повітряного шуму в приміщенні (клейовий шар + покриття) 12 дБ

Примітка

Під час виконання робіт необхідно керуватися чинними нормативними документами на влаштування покриттів підлоги та технологічною документацією виробника елементів підлоги.

Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +23°C і відносній вологості повітря 50%. В інших умовах технологічні параметри можуть змінюватись.

Концентрація летких органічних речовин (ЛОВ) у навколишнє середовище під час роботи з клеєм та в процесі експлуатації покриття незначна.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці у сухих прохолодних приміщеннях – 6 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Утилізація

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Пакування утилізувати як побутові відходи. Не зливати у каналізацію!

Упаковка

Thomsit P 685 FLEXTECTM фасується в пластмасові ємності по 18 кг.

Продукт призначений для професійного використання.

Типи шпателів

Ширина інтервалу: 3,30 мм
Ширина зубця: 3,70 мм
Глибина зубця:: 3,25 мм
Ширина інтервалу: 7,90 мм
Ширина зубця: 6,10 мм
Глибина зубця: 5,00 мм
Ширина інтервалу: 6,90 мм
Ширина зубця: 5,60 мм
Глибина зубця: 6,30 мм

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність клею Thomsit P 685 FLEXTECTM зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом.

З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика