Каталог

Виробники

Ceresit CM 11 Ceramic Клеюча суміш Церезит См-11

Ceresit CM 11 Ceramic Клеюча суміш Церезит См-11

Ceresit CM11 – клей для приклеювання керамічної плитки (з розмірами не більше 40*40 см) як усередині так і зовні приміщень (в міш.по 25 кг)

Ціну уточнюйте.

Докладніше


188,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit CM11 – клей для плитки керамічної (з розмірами не більше 40*40 см) як усередині так і зовні приміщень, характеризується відмінними адгезійними якостями, простотою у використанні (не сповзає на вертикальній поверхні), має водостійкість і морозостійкість і найголовніше - екологічно безпечний продукт.

Клей Ceresit CM 11 – є бестселером і безперечним лідером світового ринку плиткових клеїв, тому не дивно, що він здобув таку популярність серед вітчизняних будівельників своєю незмінною якістю.

Підкладкою при використанні плиткового клеюCeresit СМ 11 може бути бетонна, цементно-піщана, цементно-вапняна та цегляна основа. При підготовці до робіт основа повинна бути очищена від пилу, жирних та інших плям (що погіршують адгезію), нерівності вирівнюються розчинною сумішшю Ceresit CM 11 або стартовою шпаклівкою Ceresit CT 29, гіпсові основи-обов'язково прогрунтувати глибокопроникною ґрунтовкою Ceresit.

Готується клейовий розчин наступним чином: зачиняється чистою водою(порядку п'яти літрів на мішок) і розмішується на низьких обертах міксером до утворення однорідної суміші(комки-небажані) час використання робочої суміші-в межах двох годин з моменту замісу.

>

Витрата Ceresit СМ 11-від 2до 8 кг (залежно від розміру плитки).

Плитку перед приклеюванням-замочувати у воді-непотрібно!

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика