Каталог

Виробники

Клеюча суміш Ceresit CM 14 Express

Клеюча суміш Ceresit CM 14 Express

Ceresit CM 14 – швидкотвердіючий клей для плитки та штучного каменю з розмірами не більше 30Х30см, облицювальні роботи можуть проводитися як усередині так і зовні будівель.

Докладніше


382,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit CM 14 – швидкотвердіючий клей для плитки та штучного каменю з розмірами не більше 30Х30см, облицювальні роботи можуть проводитися як усередині так і зовні будівель.

Основною особливістю даного матеріалу є твердіння через три години-що веде до суттєвого прискорення виконання робіт(стосується місць високої концентрації потоку людей), а також Ceresit CM 14-водостійка , морозостійка та екологічно безпечна суміш.

Підстава перед виконанням робіт повинна бути міцною, сухою, знежиреною і очищеною від пилу, нерівності стін вирівнюються стартовою шпаклівкою Ceresit CT 29, якщо робоча поверхня-підлога, то використовуються матеріали з групи Ceresit CN, а також поверхні з високою гігроскопічності перед нанесенням -ґрунтуються ґрунтовкою Ceresit CT 17.

Перед виконанням робіт суху суміш Ceresit CM 14 зачиняється чистою водою (близько 270мл на 1 кг) і перемішується дрилем з насадкою-міксером на низьких оборотах-до стану однорідності, 2 хв витримується-і знову перемішується. Готова суміш Ceresit CM 14 може використовуватися в межах 30хв, температура основи повинна бути від +5 до +30С, витрата суміші від 2.4кг до 7.2кг на м.кв(залежить від розмірів плитки).

Швидкотвердіюча суміш Ceresit CM 14 фасується в мішках по 25 кг, термін придатності -12 місяців від дати виробництва за умов зберігання в сухих приміщеннях.

 

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика